Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Canada Lotto 649 Онлайн

C$24 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-22

£ 2 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею Canada Lotto 649 Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот CAD$ 5 мільйонів

2

Величезний рекордний Джекпот CAD$ 64 мільйонів

3

Можливість грати кожну Середу і Суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 6

5

Джекпот може акумулюватися до нескінченності


Грайте в лотерею Canada Lotto 649 онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею Canada Lotto 649 :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 49 в ігровому полі для кожного лотерейного квитка.


Виплати Величезних Лотерейних Виграшів

Канада славиться не тільки кленовим сиропом і хокеєм, але і величезним Джекпотом Канадської Національної Лотереї Canada Lotto 649 від CAD $5 мільйонів до CAD $64 мільйонів! Такі виграші можна назвати справжніми лотерейними виграшами!

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час.

Завдяки LotoGiganty вам не потрібно їхати в Канаду, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки CanadaLotto 649 онлайн. Просто оберіть 6 номерів від 1 до 49 в ігровому полі, а ми придбаємо щасливий лотерейний квиток з вашими ставками. Якщо ви вгадаєте всі 6 номерів, Джекпот від CAD $5 мільйонів до CAD $64 мільйонів буде вашим! Розіграші CanadaLotto 649 проходять 2 рази на тиждень Щосереди та Щосуботи, що дає вам 2 шанси на тиждень виграти величезний Джекпот.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею Канади CanadaLotto 649 своїми власними лотерейними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими числами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі CanadaLotto 649 або декількох тиражах поспіль зі знижкою! Ви можете стати лотерейним передплатником і грати своїми улюбленими номерами до тих пір, поки не виграєте Джекпот. Чим швидше вам пощастить виграти в лотерею, тим краще!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу CanadaLotto 649? Не хвилюйтеся! Ви маєте можливість перевірити усі результати розіграшів CanadaLotto 649 онлайн на LotoGiganty. Також всі результати розіграшів будуть відправлені на вашу електронну адресу. Щоб отримувати усі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!