Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

19 September 2017

Чи безпечно купувати лотерейні квитки онлайн

Сьогоднішній світ настільки технічно оснащений та продуманий, що для сучасної людини стало буденним і звичним здійснювати масу дій онлайн, чи то покупка одягу, меблів, оплата комунальних платежів та багато іншого. Так само і для людей, яким подобається ловити удачу, відмінною можливістю є покупка лотерейних квитків за допомогою Інтернету. Але, на жаль, багато хто не знає як правильно обирати надійні онлайн-ресурси з продажу лотерейних квитків.

На що варто звертати увагу при виборі ресурсу з продажу лотерейних квитків онлайн:

• Переконайтеся, що сайт онлайн-лотереї захищений і надійний. Для цього зверніть увагу на значок навісного замка в адресному рядку. Надійні та перевірені сайти завжди позначені цим значком і, отже, Вам не варто турбуватися, адже Ваші дані захищені.
• Зверніть увагу на контактну інформацію щодо онлайн-провайдера лотерейних квитків. Вона обов'язково повинна бути представлена на сайті в повному обсязі, щоб у Вас була можливість з ним зв'язатися і задати всі питання, які Вас цікавлять.
• Уважно вивчайте умови і вимоги на онлайн-ресурсах з продажу квитків. Припустимо, є обмеження за віком до 18 років. Якщо Вам менше зазначеного віку, то в разі виграшу, Вам необхідно буде підтвердити свій вік. На надійних сайтах завжди надана інформація щодо умов користування сайтом та найпоширенішими питаннями.
• Не використовуйте відкриті з'єднання WI-FI та Інтернет кафе для додавання інформації про Ваші банківські картки. Користуйтеся тільки перевіреними пристроями і надійним з'єднанням WI-FI.
Loto Giganty мають більш ніж 10-річний досвід онлайн-продажів лотерейних квитків. Підтвердженням успішної роботи є 100% виплати виграшів, захист даних і підтримка своїх гравців, консультації та допомога при покупці лотерейних квитків для гри у всесвітні лотереї.
У Loto Giganty працює команда кваліфікованих менеджерів у сфері лотерейних продажів. Ми гарантуємо захист особистих даних наших гравців від злих намірів шахраїв. Ми постійно знаходимося на зв'язку з нашими гравцями і завжди раді відповісти на всі Ваші запитання, надати повну консультацію щодо акаунту або лотерей.
Ми регулярно оновлюємо дані і функції на нашому сайті LotoGiganty.com.ua, щоб надати якісний, зручний і приємний ігровий досвід нашим користувачам. Loto Giganty піклується про своїх гравців, регулярно пропонуючи різні акції і знижки, бонуси та заохочення.

ukr site
Як компанія E-commerce, заснована на ЄС, компанія Loto Giganty юридично зобов'язана дотримуватися всіх заходів щодо захисту даних, які потрібні для таких компаній електронної комерції. Тому, вся Ваша інформація по кредитній картці 100% захищена новітньою технологією шифрування і всі Ваші транзакції обробляються з використанням одного з провідних онлайн-сервісів Великобританії.


Play Now and Win!

Mega Millions

$303,000,000

00
d
00
h
00
m
00
s

Гарантоване

Повернення Грошей за Синдикат

Детальніше

Ніяких ризиків | Ніяких втрат

Тільки у нас

Можливість поповнювати рахунок ГОТІВКОЮ!

Подробиці

Останні Новини Лотерей

1188
02 October 2017
Грайте з нами в Україні
Читати новину
lotto online5
19 September 2017
Чи безпечно купувати лотерейні квитки он...
Читати новину
EM superdraw2
07 September 2017
Коли ж відбудется супер-розіграш лотереї...
Читати новину