Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки El Gordo de Navidad

€2 млрд

Наступна Дата Тиражу: 2018-12-22

£ 75 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Чому Грати в Лотерею El Gordo de Navidad Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Найбільший призовий фонд в світі в € 2,3 мільярда 

2

10 джекпотів по €4 мільйони кожен

3

5 основних призових категорій і підкатегорій з величезною кількістю призів

4

Фантастичні шанси виграти приз 1 з 7

5

Найкращі шанси в світі виграти Джекпот 1 з 100 000


Купіть Відскановані Квитки El Gordo de Navidad і виграйте по-крупному сьогодні!

Виберіть Відскановані КвиткиEl Gordo de Navidad


1. Оберіть квитки з бажаними 5-значними номерами доступні на сайті.

2. Оберіть кількість часток у кожному квитку від 1 до 10, які ви бажаєте придбати.

Змінюють життя лотерейні виграші

Різдво - час подарунків! І ніхто не дарує стільки розкішних подарунків у величезній кількості як Іспанський Різдвяний Розіграш El Gordo de Navidad. Кожен рік 22 Грудня El Gordo de Navidad розігрує призовий фонд в €2,31 мільярда. Всі номери квитків надруковані заздалегідь і обмежені у продажу. Поспішайте зробити собі незабутній Різдвяний подарунок!

Незвичайний лотерейний розіграш

Можливо, ви брали участь у розіграші на роботі, де виграють кілька людей з купонами під тим або іншим номером. Можливо, ви виграли квитки в театр або коробку цукерок, але це ніяк не можна порівняти з мільйонними виграшами. Різдвяний розіграш El Gordo de Navidad працює за схожою схемою, тільки номери купонів варіюються не від 1 до 20, а від 00000 до 99999. Величезна кількість квитків і учасників роблять Розіграш El Gordo de Navidad найбільшим в світі з призовим фондом в €2,31 мільярда і шансами на виграш 1 з 7.

Можливість збільшити шанси на виграш

Кожен квиток El Gordo de Navidad з 5-значним номером поділений на 10 частин, так званих десятин. Тобто 1 людина може купити десятини з різних квитків з різними комбінаціями номерів і тим самим збільшити шанси на виграш призу. У разі виграшу однієї комбінації номерів, приз ділиться між 10 власниками десятин квитка. Якщо одна людина купує весь квиток, то весь приз за квитком дістається йому! El Gordo de Navidad дає можливість виграти приз кожному 7-му квитку.

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили Різдвяний розіграш El Gordo de Navidad 22 Грудня? Не хвилюйтеся! Усі результати розіграшу будуть опубліковані у нас на сайті. Ми також відправимо результати розіграшу на вашу електронну адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої електронної пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!