Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки EuroMillions Онлайн

€138 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-25

£ 3.5 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Tuesday | Friday

Чому Грати в Лотерею EuroMillions Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот €17 мільйонів

2

Величезний рекордний Джекпот €190 Мільйонів

3

Можливість грати кожен вівторок і п'ятницю

4

Шанси виграти приз 1 з 13

5

Супер Розіграші EuroMillions з мінімальним джекпотом від €130 мільйонів


Грайте в лотерею EuroMillions онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею EuroMillions :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 5 номерів від 1 до 50 в основному ігровому полі і 2 номери із зіркою від 1 до 12 в додатковому для кожного лотерейного квитка.


Лотерейні виграші які змінюють життя

Бажаєте знати, що зводить з розуму лотерейних гравців по всій Європі? Звичайно, лотерея EuroMillions з максимальним неоподатковуваним джекпотом в €190 мільйонів. Лотерея EuroMillions була запущена у 2004 році лотерейними організаторами декількох країн. Лотерея EuroMillions стала настільки популярна в Європі, що до складу учасників увійшли понад 9 країн. Джекпоти EuroMillions від €17 мільйонів до €190 мільйонів і джекпоти Супер Розіграшу EuroMillions від € 130 мільйонів дають вам можливість почати жити розкішним життям, для якого ви були народжені.

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час

Завдяки Loto Giganty вам не потрібно їхати до Європи, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки EuroMillions онлайн. Просто оберіть 5 номерів від 1 до 50 в основному полі і 2 номери із зіркою від 1 до 12 в додатковому. Якщо ви вгадаєте всі 7 номерів, ви станете власником Джекпоту від € 17 мільйонів до € 190 мільйонів! Розіграші EuroMillions проходять 2 рази на тиждень Щовівторка та Щоп'ятниці, що дає вам можливість виграти величезний неоподатковуваний Джекпот два рази на тиждень.

Безліч варіантів участі

Ви можете взяти участь в розіграші захмарного Джекпоту EuroMillions з лотерейним синдикатом з 30 квитків і декілька сотень учасників, або ви можете купити індивідуальний квиток EuroMillions зі своїми власними номерами або ж випадковими номерами, використовуючи функцію швидкого набору!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу EuroMillions? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити усі результати розіграшів онлайн на Loto Giganty. Також усі результати розіграшів будуть відправлені на вашу ел. адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, наш менеджер особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!