Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки EuroJackpot Онлайн

€38 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-28

£ 3 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Friday

Чому Грати в Лотерею EuroJackpot Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот €10 мільйонів

2

Рекордний Джекпот €90 мільйонів

3

Можливість грати і вигравати кожну П'ятницю

4

Шанси виграти в лотерею 1 з 35

5

Джекпот може акумулюватися поки не досягне свого максимуму €90 мільйонів


Грайте в лотерею EuroJackpot онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею EuroJackpot :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 5 номерів від 1 до 50 в основному ігровому полі і 2 номери в додатковому ігровому полі від 1 до 10.


Лотерейні виграші змінюють життя

Що відбувається, коли лотерейні організатори 14 країн Європи об'єднуються? Розіграші джекпотів Європи EuroJackpot від € 10 мільйонів до € 90 мільйонів! Сподіваємося, ваш закордонний паспорт готовий, оскільки після виграшу вам точно захочеться відправитися в тур по Європі, щоб придбати пару будинків біля моря.

Вигравайте з будь-якої точки планети у будь-який час

Завдяки Loto Giganty вам не потрібно їхати до Європи, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки EuroJackpot онлайн. Просто оберіть 5 номерів від 1 до 50 в основному полі і 2 номери від 1 до 10 в додатковому полі. Якщо ви вгадаєте всі 7 номерів, ви станете власником Джекпоту від € 10 мільйонів до € 90 мільйонів! Розіграші EuroJackpot проходять кожну П'ятницю: Чудова можливість почати вихідні переможцем!

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею EuroJackpot з синдикатом DoubleEuro з 134 лотерейних квитків EuroJackpot, або ж ви можете купити індивідуальні лотерейні квитки EuroJackpot. Ви можете купити лотерейні квитки EuroJackpot зі своїми власними номерами або ж з випадковими номерами, використовуючи функцію швидкого набору. Чим швидше ми зможемо зробити з вас мільйонера, тим краще!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу EuroJackpot? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити всі результати розіграшів EuroJackpot онлайн на Loto Giganty. Так само всі результати розіграшів будуть відправлені на вашу електронну адресу. Щоб отримувати усі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте грошовий приз більше € 200, ми особисто зателефонуємо вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!