Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

02 October 2017

Грайте з нами в Україні

Якщо Ви - людина, яка мріє про безтурботне життя в достатку, любитель ризиків та оптиміст з вірою в успіх, то LotoGiganty.com.ua готові допомогти Вам здійснити Ваші плани та мрії.

Сайт Loto Giganty.com.ua є україномовною версією міжнародного сайту www.giantlottos.com,який працює на ринку з продажу лотерейних квитків з 2005 року і зарекомендував себе як надійний онлайн-сервіс. Ми є однією з найбільших в світі компаній, що надає доступ до найбільших і популярних лотерей світу. Будь-яка людина з будь-якої точки планети має можливість випробувати долю, купивши лотерейний квиток і, забезпечити собі шикарне життя, про якє так мріє.

За більш ніж 10 років успішної роботи з найбільшими лотереями світу, сервіс Loto Giganty допоміг зіграти й виграти величезній кількості людей. Ми забезпечили виплати виграшів кожному гравцю, будь то $ 10 або $ 10 тисяч.

ukr site

З нами у Вас є можливість купити квитки на такі всесвітньо відомі лотереї, як USA Powerball, USA Mega Millions, EuroMillions, UK Lottery, Irish Lottery, Mega Sena, EuroJackpot, El Gordo de Navidad, Lottery 6aus49, Canada Lotto 649, Loteria Nacional Extra,  SuperEnaLotto.

Ми забезпечуємо безпечну реєстрацію на сайті www.lotogiganty.com.ua зі 100% бонусом новачкам, цілодобову онлайн-підтримку, своєчасне інформування гравців щодо виграшів, надійний захист Ваших даних, допомогу у грі і виплати виграшів, найрізноманітніші і надійні способи оплати; акції, бонуси та заохочення. Ми гарантуємо своїм гравцям свободу і допомагаємо змінити життя назавжди!

Також LotoGiganty  покращує свою роботу в сфері оплати квитків, надавши можливість гравцям з України оплачувати свої квитки готівкою через найбільший банк України Приват Банк. Тепер у Вас є можливість придбати квиток на будь-яку лотерею, що Вам сподобалась на сайті www.lotogiganty.com.ua і оплатити його готівкою через термінал самообслуговування Приват Банку в Вашому місті. Це зробить Ваш досвід в користуванні сайту LotoGiganty максимально зручним і швидким.

Зробити це зовсім просто, а докладна інструкція по оплаті через термінал самообслуговування Приват Банку знаходиться тут.


Play Now and Win!

Mega Millions

$303,000,000

00
d
00
h
00
m
00
s

Гарантоване

Повернення Грошей за Синдикат

Детальніше

Ніяких ризиків | Ніяких втрат

Тільки у нас

Можливість поповнювати рахунок ГОТІВКОЮ!

Подробиці

Останні Новини Лотерей

1188
02 October 2017
Грайте з нами в Україні
Читати новину
lotto online5
19 September 2017
Чи безпечно купувати лотерейні квитки он...
Читати новину
EM superdraw2
07 September 2017
Коли ж відбудется супер-розіграш лотереї...
Читати новину