Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Irish Lottery Онлайн

€5 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-26

£ 2 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею Irish Lottery Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот € 2.6 мільйонів

2

Величезний рекордний Джекпот € 25 мільйонів

3

Можливість грати кожні Середу і Суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 29

5

Необмежена кількість акумуляції


Грайте в лотерею Irish Lottery онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею Irish Lottery :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 47 в ігровому полі для кожного лотерейного квитка.


 Доленосні Лотерейні Виграші

Кожен з нас мріяв знайти горщик із золотом на кінці веселки і Ірландська Національна Лотерея робить цю мрію цілком реальною. Купуйте лотерейні квитки Irish Lottery і поборіться за Джекпот від € 2.6 мільйонів до €25 мільйонів 2 рази на тиждень. Вам не потрібні Лепрекони і Веселка, щоб стати володарем горщика із золотом!

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час

Завдяки LotoGiganty вам не потрібно їхати до Ірландії, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки IrishLottery онлайн. Просто оберіть 6 номерів від 1 до 47 в ігровому полі на сайті, а ми купимо щасливий лотерейний квиток з вашими ставками. Якщо ви вгадаєте всі 6 номерів, ви станете власником Джекпоту від € 2.6 мільйонів до € 25 мільйонів. Розіграші лотереї IrishLottery проходять 2 рази на тиждень Щосереди та Щосуботи, що дає вам можливість виграти величезний неоподатковуваний Джекпот два рази на тиждень.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею IrishLottery своїми власними лотерейними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими числами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі IrishLottery або декількох тиражах поспіль зі знижкою! Ви можете стати лотерейним передплатником і грати своїми улюбленими номерами до тих пір, поки не виграєте Джекпот. Чим швидше вам пощастить виграти в лотерею, тим краще!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу  лотереї Irish Lottery? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити усі результати розіграшів Irish Lottery онлайн на LotoGiganty. Також усі результати розіграшів будуть відправлені на вашу ел. адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!