Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Як отримати свої Лотерейні Виграші?

В: Якщо вам пощастило вгадати лотерейні номери і виграти в лотерею, виграші будуть зараховані на ваш ігровий акаунт автоматично після оголошення результатів лотереї. Ви маєте можливість використати свої виграші для оплати лотерейних квитків або вивести виграші на свій банківський рахунок. Щоб вивести виграші на свій банківський рахунок, вам необхідно відправити запит з сумою виграшу і вашими реквізитами на info@lotogigant.com. Ваш запит буде оброблений протягом 24 годин.

 Поради щодо виведення лотерейних виграшів:

  • Багато гравців вважають за краще використовувати невеликі лотерейні виграші для оплати квитків в наступних тиражах, щоб спробувати удачу знову і виграти по-крупному. 

  • Як тільки наш фінансовий відділ отримає від вас запит на виведення виграшів і лотерейний організатор здійснить нам переказ, ми зробимо переказ виграшів на ваш банківський рахунок. Міжнародний банківський переказ може зайняти 5 робочих днів.

  • Loto Giganty здійснює всі грошові перекази тільки за допомогою акредитованих фінансових інститутів, тому для переказу виграшів ми можемо запросити документи, що засвідчують вашу особу.

  • Якщо ви виграєте Джекпот, приз другої або третьої категорії, юридичний відділ Loto Giganty зв'яжеться з вами, щоб оформити переказ величезного виграшу найкращим способом. Ми також надамо підтримку фінансових консультантів і зможемо відкрити для вас банківський рахунок в офшорній зоні.

 Політика по Боротьбі з Відмиванням Грошей:  Щоб захистити вас та ваші кошти, Loto Giganty проводить прийом платежів і виплати виграшів відповідно до законів по боротьбі з відмиванням грошей в інтернеті. Згідно нашої політики по боротьбі з відмиванням грошей, Loto Giganty зберігає за собою право запросити копії документів, що засвідчують вашу особу:

1. Копія Паспорту: кольорова сканована копія вашого національного паспорта, закордонного паспорта і копія водійських прав.

2. Копія вашої прописки: Ми можемо запросити кольорову копію сторінки паспорта з підтвердженням вашої прописки або ж копію вашої тимчасової прописки за місцем проживання строком не більше 3 місяців.

Як тільки ви відправите усі документи, наш фінансовий відділ зробить перевірку документів на справжність і достовірність. Будь ласка, відправляйте необхідні документи на info@lotogigant.com. .

 

П: Як швидко я отримаю свої лотерейні виграші?

В: Як тільки офіційні результати лотереї опубліковані на сайті, всі ваші виграші будуть зараховані на ваш ігровий рахунок. Вам необхідно відправити запит на виведення лотерейних виграшів на info@lotogigant.com. Після того, як ваш запит буде оброблений, ми здійснимо переказ виграшів на банківський рахунок вашого вибору протягом 5 робочих днів. Виплата виграшів першої, другої і третьої призової категорії може зайняти до 1 місяця, включаючи процес перевірки документів, що засвідчують вашу особу.

П: Як я дізнаюся про виграш у лотерею?

В: Завдяки нашій системі повідомлень, ви дізнаєтеся про свій лотерейний виграш одразу ж після оголошення результатів на офіційному сайті лотерейного організатора:

1. Як тільки організатор лотереї оголошує результати, ми публікуємо їх на нашому сайті і відправляємо вам лист на ел. адресу з результатами і вашими виграшами.  

2. Всі виграші автоматично будуть зараховані на ваш ігровий рахунок.

3. Якщо ви виграєте більше € 500, ми особисто зателефонуємо вам, щоб повідомити радісну новину.

4. Якщо ви пропустите дзвінок від нас або забудете перевірити свій ел. ящик, ви завжди зможете перевірити результати розіграшів на нашому сайті в розділі Результати Лотерей.

 

П: Які податки мені потрібно платити, щоб отримати свої виграші?

В: Все виграші на вашому ігровому акаунті відображаються до сплати податків. Виграші лотерей EuroMillions, EuroJackpot, UK Lottery, Lotto 6aus49, Irish Lottery, Canada Lotto 649 і Mega Sena не оподатковуються. Виграші лотерей США PowerBall і MegaMillions обкладаються 30% податком. Виграші лотереї Італії SuperEnaLotto від 500 євро обкладаються 6% податком. Виграші лотерей Іспанії понад 2500 євро обкладаються 20% податком. Ми переводимо всі виграші після сплати податків. Що стосується декларації виграшу в податковій інспекції вашої країни - це ваше бажання. Ми переводимо виграш на ваш банківський рахунок і ви можете прийняти рішення сплачувати податок на отримання виграшу чи ні.

 

П: Чи берете ви комісію за свої послуги?

В: Ми беремо 5% комісії за свої послуги з усіх виграшів від € 1000 і вище. Витрати міжнародного банківського переказу £ 25 лягають на плечі гравців і віднімаються з суми лотерейного виграшу. Ми не беремо 5% комісії за послуги з виграшів наших VIP гравців.

 

П: Чи можете ви гарантувати виплату виграшу?

В: Ми є міжнародним онлайн постачальником лотерейних квитків більше 8 років. За час нашої роботи ми виплатили всі виграші нашим гравцям до останньої копійки і зберегли бездоганну репутацію. Запорукою нашого успіху є надання якісних і надійних послуг, задоволення нових і старих гравців. Ми отримуємо 5% комісію від виграшів понад € 1000, тому ми дуже зацікавлені у вашій перемозі!  

 

П: Як обчислюються виграші синдикату?

В: Коли ви граєте з синдикатом, ви оплачуєте певну кількість часток участі. Виграші по всіх квитках синдикату підсумовуються і розподіляються між учасниками синдикату відповідно до їхньої частки участі в синдикаті. Наприклад, синдикат PowerBall складається з 50 квитків (500 часток). Ви можете оплатити мінімум 2 частки для участі в синдикаті. Якщо синдикат виграє $ 50 000, сума ділиться на 500. Тобто кожна частка синдикату виграє по $100. Тримач 2 часток синдикату отримує $ 200.