Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Loteria Nacional Extra

€84 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-10-13

£ 45 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Чому Грати в Лотерею Loteria Nacional Extra Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Призовий фонд від €84 мільйонів до €140 мільйонів

2

37151 виграшних комбінацій щомісяця

3

3 головних виграшних комбінації і безліч додаткових призів

4

Найвищі шанси в світі виграти приз - 1 з 3

5

Найвищі шанси на виграш джекпоту - 1 з 100


Купіть Відскановані Квитки Loteria Nacional Extra і виграйте по-крупному сьогодні!

Виберіть Відскановані КвиткиLoteria Nacional Extra


1. Оберіть квитки з бажаними 5-значними номерами,що доступні на сайті.

2. Оберіть кількість десятин у кожному квитку від 1 до 10, які ви бажаєте купити.

Змінюють життя лотерейні виграші

Субота це не тільки час розваг, але це і час виграшів, якщо ви берете участь в щомісячному іспанському розіграші Loteria Nacional Extra. Тільки в розіграші цієї іспанської лотереї 33% квитків з надрукованими заздалегідь номерами є виграшними. Всього друкується 100 000 комбінацій номерів. 1 з 100 000 виграє Джекпот від €84 мільйонів до €140 мільйонів! Поспішайте використати величезний шанс на виграш зараз!

Незвичайний лотерейний розіграш

Можливо, ви брали участь в розіграшах на роботі або школі, де виграють кілька людей з купонами під тим або іншим номером. Щомісячний іспанський розіграш Loteria Nacional Extra працює в схожому форматі, але в більшому масштабі. Замість кількох десятків людей в розіграші беруть участь кілька сотень тисяч чоловік з номерами квитків від 00000 до 99999. Кожен третій проданий квиток виграє в одній із категорій Джекпотів від €84 мільйонів до €140 мільйонів!

Можливість збільшити шанси на виграш

Кожен квиток Loteria Nacional Extra з 5-значним номером поділений на 10 частин, так званих десятин. Тобто 1 людина може купити десятини з різних квитків із різними комбінаціями номерів і тим самим збільшити шанси на виграш призу. У разі виграшу однієї комбінації номерів, приз ділиться між 10 власниками десятин квитка. Якщо одна людина купує весь квиток, то весь приз за квитком дістається йому!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію розіграшу Loteria Nacional Extra? Не хвилюйтеся! Ми відправимо результати розіграшу на вашу ел. адресу. Щоб отримувати усі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!