Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Як працює система бонусів?

В: LotoGiganty пропонує відмінну систему бонусів для своїх регулярних гравців. При купівлі 20 квитків однієї лотереї в місяць, ми даруємо вам 1 безкоштовний квиток. Бонусні кошти для оплати 1 квитка додаються на ігровий рахунок гравця 1-го числа наступного календарного місяця. Бонусні кошти для оплати квитків можна використовувати протягом 30 днів з моменту їх зарахування на ігровий акаунт.

Увага:

  • Бонусні кошти є віртуальними і не можуть бути виведені на банківський рахунок.

  • Виграші по квитках, що куплені за бонусні кошти, будуть відображатися у розділі Виграші і можуть бути виведені на банківський рахунок гравця.

 

ПЛЮС! Ви можете отримати 100% бонус на перше поповнення ігрового рахунку і 20% бонус кожного разу, коли ви поповнюєте ігровий рахунок на суму від €100!

 

П: Як отримати 100% бонус на перше поповнення ігрового рахунку?

В: Поповніть свій ігровий рахунок на суму від 10 ЄВРО до 400 ЄВРО протягом 7 днів з моменту реєстрації і отримайте 100% БОНУС на суму поповнення. 100% БОНУС буде автоматично зарахований на ваш ігровий рахунок, якщо ви поповнюєте свій ігровий рахунок за допомогою карт VISA і MasterCard, а так само інтернет-гаманців.

УВАГА: Щоб відбулося зарахування 100% БОНУСУ, вам необхідно заповнити розгорнуту форму на сторінці реєстрації. Якщо автоматично бонус не зарахувався, то відправте нам лист на info@lotogigant.com

Якщо ви використовуєте готівковий переказ, будь ласка, надішліть нам підтвердження про оплату на info@lotogigant.com і ми подвоїмо суму вашого першого поповнення на LotoGiganty.com.ua

 

П: Чи існує термін закінчення бонуса?

В:  Ви маєте можливість використовувати бонусні кошти протягом 30 днів з моменту зарахування бонуса на ігровий рахунок. Якщо ви не використаєте бонусні кошти протягом 30 днів для оплати квитків, вони зникнуть з вашого ігрового рахунку. Зверніть увагу, що ви можете використовувати бонусні кошти для оплати квитків після того як ви використаєте всі ігрові кошти. Щоб продовжити термін дії наявних на вашому ігровому рахунку бонусних коштів на 30 днів, вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму € 100.