Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Lotto 6aus49 Онлайн

€11 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-26

£ 2 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею Lotto 6aus49 Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот €1 мільйон

2

Рекордний Джекпот € 45,4 мільйонів

3

Можливість грати кожну Середу і Суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 31

5

Джекпот може акумулюватися 13 раз


Грайте в лотерею Lotto 6aus49 онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею Lotto 6aus49 :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 49 в основному ігровому полі і 1 Super номер від 0 до 9 в додатковому ігровому полі.


Неоподатковувані Джекпоти

Що б ви зробили з лотерейним виграшем в € 45.4 мільйона? Вирушили б у подорож навколо світу або ж придбали новий будинок і автомобіль? Почніть думати про це вже зараз, оскільки шанси виграти в Лото Німеччини Lotto 6aus49 неоподатковуваний Джекпот дуже високі. Джекот виплачується повністю в один день - так швидко, що у вас не буде часу прийти до тями від новини про виграш в Lotto 6aus49.

Виграти в Lotto 6aus49 з будь-якої точки планети

Завдяки Loto Giganty вам не обов'язково перебувати в Німеччині, щоб виграти в лотерею Lotto 6aus49. Вам просто потрібно обрати 6 номерів від 1 до 49 в одному ігровому полі і 1 Super номер від 0 до 9 в додатковому ігровому полі. Якщо ви вгадаєте всі 7 номерів, то виграєте неоподатковуваний Джекпот. У вас є можливість грати в лотерею Lotto 6aus49 і вигравати 2 рази на тиждень: кожну Середу і Суботу.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею Німеччини Lotto 6aus49 своїми власними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими номерами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі або ж в кожному тиражі протягом бажаного періоду. Чим швидше ви почнете грати, тим швидше ви зможете стати мільйонером!

Чудові новини розлітаються швидко

Боїтеся пропустити результати розіграшу Lotto 6aus49? Якщо ви граєте в лотерею онлайн на Loto Giganty, вам нема про що турбуватися! Ми публікуємо результати розіграшу Lotto 6aus49 на сайті відразу після оголошення офіційних результатів. Ми так само відправляємо листи з результатами розіграшу на ваш email, вказаний при реєстрації. Якщо вам пощастить виграти в лотерею Lotto 6aus49 більше 200 євро, то ваш персональний менеджер зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину.