Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Mega Millions Онлайн

$303 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-25

£ 3.9 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Tuesday | Friday

Чому Грати в Лотерею Mega Millions Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот $40 мільйонів

2

Гігантський рекордний Джекпот $656 мільйонів

3

Можливість грати кожен вівторок і п'ятницю

4

Шанси виграти приз 1 з 15

5

Джекпот збільшується на $5 мільйонів з будь-якої акумуляції до нескінченності


Грайте в лотерею Mega Millions онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею Mega Millions :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 5 номерів від 1 до 70 в основному ігровому полі і 1 номер Mega в додатковому ігровому полі від 1 до 25.


Гігантські лотерейні виграші

Лотерея USA Mega Millions була запущена в 1996 році і спочатку називалася "Велика Гра" - не дивно, оскільки за роки існування були виплачені сотні мільйонів доларів США. Джекпоти USA Mega Millions мінімум становлять $40 мільйонів і можуть акумулюватися до нескінченності. Рекордний Джекпот USA Mega Millions склав $ 656 мільйонів доларів США. Поспішайте грати в USA Mega Millions сьогодні і поповните лави лотерейних переможців завтра.

Купити Лотерейні квитки онлайн

Незважаючи на те, що USA Mega Millions це лотерея США, ви можете купити лотерейні квитки онлайн, не виходячи з дому. Просто оберіть 5 номерів від 1 до 70 в основному полі і 1 номер від 1 до 25 в додатковому. Вам пощастить виграти в лотерею USA Mega Millions як мінімум $40 мільйонів, якщо всі 6 номерів співпадуть. І найпрекрасніше, у вас є можливість виграти Джекпот 2 рази на тиждень: кожні вівторок і п'ятницю.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею USA Mega Millions з лотерейним синдикатом з 40 квитків (400 часток), або ви можете купити індивідуальні квитки зі своїми власними номерами або випадковими числами з функцією автоматичний набір! Оберіть ваш варіант гри, оплатіть лотерейні квитки USA Mega Millions онлайн і ми купимо ваші квитки в країні проведення лотереї протягом години! Чим швидше ви купите квитки, тим швидше ви зможете стати мільйонером!

Чудові новини розлітаються швидко

Боїтеся пропустити результати розіграшу USA Mega Millions? Якщо ви граєте в лотерею онлайн на Loto Giganty, вам нема про що турбуватися! Ми публікуємо результати розіграшу USA Mega Millions на сайті відразу після проведення розіграшу. Ми також відправляємо листи з результатами розіграшу на ваш email вказаний при реєстрації. Якщо вам пощастить виграти в лотерею понад 200 євро, то ваш персональний менеджер зателефонує вам, щоб повідомити вам радісну новину.