Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Mega-Sena Онлайн

$5 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-26

£ 2 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею Mega-Sena Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот R$ 2 мільйони

2

Гігантський рекордний Джекпот R$ 145 мільйонів

3

Можливість грати кожні Середу і Суботу

4

Шанс виграти 9-значний Джекпот

5

Джекпот може акумулюватися до нескінченності


Грайте в лотерею Mega-Sena онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею Mega-Sena :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 60 в ігровому полі для кожного окремого квитка.


Доленосні лотерейні джекпоти

Бразилія заворожує багатьох своїм видовищним карнавалом, розкішними пляжами і супер розіграшами захмарних джекпотів Бразильської Національної Лотереї Mega Sena. Лотерея Mega Sena пропонує Джекпоти від R$ 2 мільйонів до R$ 145 мільйонів - такі лотерейні виграші залучають грати в лотерею Mega Sena любителів лотерей з усього світу. Приєднуйтесь і ви до запальних розіграшів гігантських джекпотів Mega Sena!

Виграти в MegaSena з будь-якої точки планети

Завдяки LotoGiganty вам не обов'язково перебувати в Бразилії, щоб виграти в лотерею MegaSena. Вам просто потрібно обрати 6 номерів від 1 до 60 в ігровому полі на сайті LotoGiganty і ми купимо квиток з вашими ставками. У разі виграшу ваш грошовий приз буде перерахований на банківський рахунок вашого вибору. У вас є можливість грати і вигравати в лотерею MegaSena 2 рази на тиждень: кожну Середу і Суботу.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею MegaSena своїми власними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими номерами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі або ж в кожному тиражі протягом бажаного періоду. Чим швидше ви почнете грати, тим швидше ви зможете стати мільйонером!

Чудові новини розлітаються швидко

Боїтеся пропустити результати розіграшу MegaSena? Якщо ви граєте в лотерею онлайн на LotoGiganty, то вам нема про що турбуватися! Ми публікуємо результати розіграшу MegaSena на сайті відразу після проведення розіграшу. Ми так само відправляємо листи з результатами розіграшу на ваш email вказаний при реєстрації. Якщо вам пощастить виграти в лотерею MegaSena більше 200 євро, то ваш персональний менеджер зателефонує вам, щоб повідомити вам радісну новину.