Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Як обновити особисті дані в своєму акаунті на сайті?

В: Натисніть тут і обновіть бажані особисті дані в своєму кабінеті на LotoGiganty.com.ua

П: Як змінити мій пароль?

В: Щоб змінити свій пароль, натисніть тут і посилання для зміни вашого пароля буде надіслано вам на ел. адресу. Якщо ви вже запросили посилання для зміни пароля, але не отримали від нас листа, будь ласка, перевірте свою корзину зі спамом. Якщо ви впевнені, що листа з посиланням на зміну пароля не було доставлено, надішліть нам запит на info@lotogigant.com.

П: Як припинити лотерейну передплату?

В:Припинити Лотерейну передплату дуже легко і просто на LotoGiganty.com.ua

Просто зайдіть на сайт під своїми даними, перейдіть у вкладку МІЙ АКАУНТ, потім натисніть на вкладку ІСТОРІЯ ТРАНЗАКЦІЙ. Натисніть на вкладку ПЕРЕДПЛАТИ, потім натисніть на посилання ПОДИВИТИСЯ КВИТКИ і потім натисніть на посилання ВИДАЛИТИ.

Зауважте, якщо вам не вдасться зупинити Лотерейну Передплату даним способом, напишіть нам на info@lotogigant.com мінімум за 2 дні до списання коштів за новий місяць і ми зупинимо передплату за вас протягом 24 годин.

 

П: Як подивитися лотерейні номери квитків з синдикату?

В: Лотерейні квитки з випадковими номерами для участі в синдикаті закуповуються на наступний тираж одразу після оголошення результатів лотереї. Учасники синдикату не можуть обирати лотерейні номери синдикату. Після того як ви оплатите частки участі в синдикаті, ви зможете подивитися номери квитків вашого синдикату в спливаючому вікні, натиснувши на посилання номера замовлення синдикату в розділі МІЙ АКАУНТ-ІСТОРІЯ ТРАНЗАКЦІЙ - СИНДИКАТИ.

 

П: Як оплатити лотерейні квитки Бонусними Коштами?

В:  Як тільки ви використаєте усі свої Ігрові Кошти, Бонусні Кошти використовуватимуться автоматично при оплаті ваших лотерейних квитків. Увага: Бонусні Кошти необхідно використати протягом 30 днів з моменту їх зарахування на ігровий акаунт.