Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки UK Lottery Онлайн

£21 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-26

£ 3.5 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею UK Lottery Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот £ 2.1 мільйона

2

Масивний рекордний Джекпот £ 50 мільйонів

3

Можливість грати кожну Середу і Суботу

4

Величезні шанси виграти приз 1 з 9

5

2 шанси на тиждень виграти Джекпот до £ 50 мільйонів


Грайте в лотерею UK Lottery онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею UK Lottery :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: оберіть 6 номерів від 1 до 59 в ігровому полі для кожного лотерейного квитка.

 


Виплати Величезних Лотерейних Виграшів

Бажаєте виграти в лотерею мільйони? Все, що від вас вимагається - це купити лотерейний квиток UK Lottery! Британська Національна Лотерея UK Lottery дає один з найбільших шансів на виграш джекпоту від £ 2,1 мільйона до £ 50 мільйонів!

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час

Завдяки LotoGiganty вам не потрібно їхати до Великобританії, щоб стати переможцем. Ви можете придбати лотерейні квитки UK Lottery онлайн. Просто оберіть 6 номерів від 1 до 59 в ігровому полі на сайті, а ми купимо щасливий лотерейний квиток з вашими ставками. Якщо ви вгадаєте усі 6 номерів, ви станете власником Джекпоту від £ 2,1 мільйона до £ 50 мільйонів! Розіграші UK Lottery проходять 2 рази на тиждень Щосереди та Щосуботи, що дає вам можливість виграти величезний неоподатковуваний Джекпот два рази на тиждень.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею UK Lottery своїми власними лотерейними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими номерами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі UK Lottery або декількох тиражах поспіль зі знижкою! Ви можете стати лотерейним передплатником і грати своїми улюбленими номерами до тих пір, поки не виграєте Джекпот. Чим швидше вам пощастить виграти в лотерею, тим краще для нас!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу UK Lottery? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити усі результати розіграшів UK Lottery онлайн на LotoGiganty. Так само, усі результати розіграшів будуть відправлені на вашу ел. адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти.