Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Giant4 Favourites Онлайн

EuroMillions

Tuesday | Friday

EuroJackpot

Friday

USA Powerball

Wednesday | Saturday

Mega Millions

Tuesday | Friday

Навіщо грати в лотерею онлайн з Ігровим ПакетомGiant4 Favourites?

Чудові Причини:


Чудові Ігрові Пакети Giant4 Favourites залишають питання, чому ви ще не граєте? Бажаємо успіху в грі!

Оберіть Ігровий Пакет Giant4 Favourites

Ігрові Пакети - економія ваших грошей і часу

Якщо ви мрієте одночасно грати в лотереї з високими шансами на перемогу і рекордний джекпот, то пакет з 2-ух лотерей Європи і 2-ух Лотерей США це те, що вам потрібно! Одним кліком ви можете взяти участь в 4 найпопулярніших лотереях світу: EuroMillions, EuroJackpot, USA Powerball і USA Mega Millions. Пакет  4 Улюблених Лотереї - в 4 рази більше виграшів з економією на квитки до 20%.

Ігрові Пакети - гарантія участі в кожному тиражі

Вся принадність ігрового пакету полягає в тому, що ви оплачуєте участь в кожному тиражі одним кліком. Навіть якщо ви поїхали у відпустку і у вас немає доступу в інтернет, ви автоматично берете участь в кожному розіграші величезний джекпот протягом 2, 3 або 4 тижнів. Функція Швидкий Набір і Ігровий Пакет 4 Улюблених Лотереї не тільки дають вам гарантію участі у всіх розіграшах, а й знижки до 20% на лотерейні квитки

Ігрові Пакети - завжди в курсі подій

Якщо ви боїтеся заплутатися в датах тиражів і результати лотерей, вам не варто турбуватися. Ми відправляємо листи з результатами тиражів на ваш email вказаний при реєстрації відразу після публікації результатів на офіційних сайтах організаторів лотерей. Якщо вам пощастить виграти в лотерею понад 200 євро, то ми зателефонуємо вам, щоб повідомити вам радісну новину. Також ми публікуємо результати всіх розіграшів на нашому сайті в розділі Результати Лотерей.