Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки USA Powerplay Онлайн

USA Powerball

Wednesday | Saturday

Mega Millions

Tuesday | Friday

Навіщо грати в лотерею онлайн з Ігровим ПакетомUSA Powerplay?

Чудові Причини:


Чудові Ігрові Пакети USA Powerplay залишають питання, чому ви ще не граєте? Бажаємо успіху в грі!

Оберіть Ігровий Пакет USA Powerplay

Ігрові Пакети - економія ваших грошей і часу

У США все більше звичайного - одяг, порції і звичайно лотерейні Джекпоти. 2 найбільші лотереї США Powerball і Mega Millions знаходяться в постійній конкуренції за найбільший Джекпот в світі! Дуже складно вирішити, в яку лотерею грати! Саме тому ми створили Ігровий Пакет USA Powerplay, де ви можете грати в усіх тиражах двох найбільших лотерей США одним кліком. Пакет USA Powerplay - в 2 рази більше виграшів з економією на квитки до 20%.

Ігрові Пакети - гарантія участі в кожному тиражі

Вся принадність ігрового пакету полягає в тому, що ви оплачуєте участь в кожному тиражі одним кліком. Навіть якщо ви поїхали у відпустку і у вас немає доступу в інтернет, ви автоматично берете участь в кожному розіграші з величезним  джекпотом  протягом 2, 3 або 4 тижнів. Функція Швидкий Набір і Ігровий Пакет USA Powerplay не тільки дають вам гарантію участі у всіх розіграшах, а й знижки до 20% на лотерейні квитки.

Ігрові Пакети - завжди в курсі подій

Якщо ви боїтеся заплутатися в датах тиражів і результатах лотерей, вам не варто турбуватися. Ми відправляємо листи з результатами тиражів на ваш email вказаний при реєстрації відразу після публікації результатів на офіційних сайтах організаторів лотерей. Якщо вам пощастить виграти в лотерею понад 200 євро, то ми зателефонуємо вам, щоб повідомити вам радісну новину. Також ми публікуємо результати всіх розіграшів на нашому сайті в розділі Результати Лотерей.