Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Euro Millionaires Онлайн

SuperEnaLotto

Tuesday | Thursday | Saturday

EuroMillions

Tuesday | Friday

EuroJackpot

Friday

UK Lottery

Wednesday | Saturday

Lotto 6aus49

Wednesday | Saturday

Навіщо грати в лотерею онлайн з Ігровим ПакетомEuro Millionaires?

Чудові Причини:


Чудові Ігрові Пакети Euro Millionaires залишають питання, чому ви ще не граєте? Бажаємо успіху в грі!

Оберіть Ігровий Пакет Euro Millionaires

Ігрові Пакети - економія ваших грошей і часу

Європа славиться не тільки історичними будівлями, культурою і багатими традиціями, а й найбільшими лотереями світу. Вам не обов'язково вирушати в подорож по Європі, щоб спробувати виграти гігантські Джекпоти Європи. Ви можете грати в лотерею онлайн з Loto Giganty. Більш того, ви можете грати в усіх тиражах 5 найбільших лотерей Європи одним кліком! Виберіть пакет Лотереї Європи і грайте в EuroMillions, EuroJackpot, UK Lottery, Лото Німеччини Lotto 6 з 49 і SuperEnaLotto протягом 2,3 або 4 тижнів!

Ігрові Пакети - гарантія участі в кожному тиражі

Вся принадність ігрового пакету полягає в тому, що ви оплачуєте участь в кожному тиражі одним кліком. Навіть якщо ви поїхали у відпустку і у вас немає доступу в інтернет, ви автоматично берете участь в кожному розіграші протягом 2, 3 або 4 тижнів. Функція Швидкий Набір і Ігровий Пакет Лотереї Європи не тільки дають вам гарантію участі у всіх розіграшах, а й знижки до 20% на лотерейні квитки.

Ігрові Пакети - завжди в курсі подій

Якщо ви боїтеся заплутатися в датах тиражів і результатах  лотерей, вам не варто турбуватися. Ми відправляємо листи з результатами тиражів на ваш email вказаний при реєстрації відразу після публікації результатів на офіційних сайтах організаторів лотерей. Якщо вам пощастить виграти в лотерею понад 200 євро, то ми зателефонуємо вам, щоб повідомити вам радісну новину. Також ми публікуємо результати всіх розіграшів на нашому сайті в розділі Результати Лотерей.