Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

ПИТАННЯ

Як розпочати грати в лотерею

П: Як грати в лотерею на Loto Giganty?

В: Дуже просто! По-перше, ласкаво просимо! Якщо ви новачок, будь ласка, зареєструйтесь і ознайомтеся з розділом "Як грати в лотерею онлайн" тут. Поповніть ігровий рахунок і починайте гру в лотереї з величезними джекпотами! Чим швидше ви почнете грати, тим швидше ви почнете вигравати!

П: За скільки годин до розіграшу можна купити лотерейні квитки?

В: На Loto Giganty ми закриваємо продаж лотерейних квитків за 2 години до закриття продажу лотерейних квитків в лотерейних кіосках і за 4-5 годин до початку розіграшу. Це необхідно, щоб обробити всі замовлення й успішно закупити всі лотерейні квитки.

Лотерейні Бонуси

П: Як працює система бонусів?

В: LotoGiganty пропонує відмінну систему бонусів для своїх регулярних гравців. При купівлі 20 квитків однієї лотереї в місяць, ми даруємо вам 1 безкоштовний квиток. Бонусні кошти для оплати 1 квитка додаються на ігровий рахунок гравця 1-го числа наступного календарного місяця. Бонусні кошти для оплати квитків можна використовувати протягом 30 днів з моменту їх зарахування на ігровий акаунт.

Увага:

 • Бонусні кошти є віртуальними і не можуть бути виведені на банківський рахунок.

 • Виграші по квитках, що куплені за бонусні кошти, будуть відображатися у розділі Виграші і можуть бути виведені на банківський рахунок гравця.

 

ПЛЮС! Ви можете отримати 100% бонус на перше поповнення ігрового рахунку і 20% бонус кожного разу, коли ви поповнюєте ігровий рахунок на суму від €100!

 

П: Як отримати 100% бонус на перше поповнення ігрового рахунку?

В: Поповніть свій ігровий рахунок на суму від 10 ЄВРО до 400 ЄВРО протягом 7 днів з моменту реєстрації і отримайте 100% БОНУС на суму поповнення. 100% БОНУС буде автоматично зарахований на ваш ігровий рахунок, якщо ви поповнюєте свій ігровий рахунок за допомогою карт VISA і MasterCard, а так само інтернет-гаманців.

УВАГА: Щоб відбулося зарахування 100% БОНУСУ, вам необхідно заповнити розгорнуту форму на сторінці реєстрації. Якщо автоматично бонус не зарахувався, то відправте нам лист на info@lotogigant.com

Якщо ви використовуєте готівковий переказ, будь ласка, надішліть нам підтвердження про оплату на info@lotogigant.com і ми подвоїмо суму вашого першого поповнення на LotoGiganty.com.ua

 

П: Чи існує термін закінчення бонуса?

В:  Ви маєте можливість використовувати бонусні кошти протягом 30 днів з моменту зарахування бонуса на ігровий рахунок. Якщо ви не використаєте бонусні кошти протягом 30 днів для оплати квитків, вони зникнуть з вашого ігрового рахунку. Зверніть увагу, що ви можете використовувати бонусні кошти для оплати квитків після того як ви використаєте всі ігрові кошти. Щоб продовжити термін дії наявних на вашому ігровому рахунку бонусних коштів на 30 днів, вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму € 100.

 

Мій акаунт

П: Як обновити особисті дані в своєму акаунті на сайті?

В: Натисніть тут і обновіть бажані особисті дані в своєму кабінеті на LotoGiganty.com.ua

П: Як змінити мій пароль?

В: Щоб змінити свій пароль, натисніть тут і посилання для зміни вашого пароля буде надіслано вам на ел. адресу. Якщо ви вже запросили посилання для зміни пароля, але не отримали від нас листа, будь ласка, перевірте свою корзину зі спамом. Якщо ви впевнені, що листа з посиланням на зміну пароля не було доставлено, надішліть нам запит на info@lotogigant.com.

П: Як припинити лотерейну передплату?

В:Припинити Лотерейну передплату дуже легко і просто на LotoGiganty.com.ua

Просто зайдіть на сайт під своїми даними, перейдіть у вкладку МІЙ АКАУНТ, потім натисніть на вкладку ІСТОРІЯ ТРАНЗАКЦІЙ. Натисніть на вкладку ПЕРЕДПЛАТИ, потім натисніть на посилання ПОДИВИТИСЯ КВИТКИ і потім натисніть на посилання ВИДАЛИТИ.

Зауважте, якщо вам не вдасться зупинити Лотерейну Передплату даним способом, напишіть нам на info@lotogigant.com мінімум за 2 дні до списання коштів за новий місяць і ми зупинимо передплату за вас протягом 24 годин.

 

П: Як подивитися лотерейні номери квитків з синдикату?

В: Лотерейні квитки з випадковими номерами для участі в синдикаті закуповуються на наступний тираж одразу після оголошення результатів лотереї. Учасники синдикату не можуть обирати лотерейні номери синдикату. Після того як ви оплатите частки участі в синдикаті, ви зможете подивитися номери квитків вашого синдикату в спливаючому вікні, натиснувши на посилання номера замовлення синдикату в розділі МІЙ АКАУНТ-ІСТОРІЯ ТРАНЗАКЦІЙ - СИНДИКАТИ.

 

П: Як оплатити лотерейні квитки Бонусними Коштами?

В:  Як тільки ви використаєте усі свої Ігрові Кошти, Бонусні Кошти використовуватимуться автоматично при оплаті ваших лотерейних квитків. Увага: Бонусні Кошти необхідно використати протягом 30 днів з моменту їх зарахування на ігровий акаунт.

Служба Підтримки

П: Як швидко ви дасте відповідь на моє запитання?

В: Наша служба клієнтської підтримки працює з понеділка по п'ятницю з 9 до 17:00 за Гринвічем (часу Лондона). Якщо ми отримуємо від вас лист в робочі години, ми відповімо на ваше запитання протягом 1 години. Якщо ви відправили свій запит у вихідний або святковий день, ви отримаєте відповідь на своє питання протягом 48 годин. Ви можете також залишити запит і ми зателефонуємо вам.

 

П: Що робити, якщо я не можу знайти відповідь в розділі Питання?

В: Якщо ви не можете знайти відповідь на своє питання в розділі ПИТАННЯ, будь ласка, зв'яжіться з нами по info@lotogigant.com

Лотерейні виграші

П: Як отримати свої Лотерейні Виграші?

В: Якщо вам пощастило вгадати лотерейні номери і виграти в лотерею, виграші будуть зараховані на ваш ігровий акаунт автоматично після оголошення результатів лотереї. Ви маєте можливість використати свої виграші для оплати лотерейних квитків або вивести виграші на свій банківський рахунок. Щоб вивести виграші на свій банківський рахунок, вам необхідно відправити запит з сумою виграшу і вашими реквізитами на info@lotogigant.com. Ваш запит буде оброблений протягом 24 годин.

 Поради щодо виведення лотерейних виграшів:

 • Багато гравців вважають за краще використовувати невеликі лотерейні виграші для оплати квитків в наступних тиражах, щоб спробувати удачу знову і виграти по-крупному. 

 • Як тільки наш фінансовий відділ отримає від вас запит на виведення виграшів і лотерейний організатор здійснить нам переказ, ми зробимо переказ виграшів на ваш банківський рахунок. Міжнародний банківський переказ може зайняти 5 робочих днів.

 • Loto Giganty здійснює всі грошові перекази тільки за допомогою акредитованих фінансових інститутів, тому для переказу виграшів ми можемо запросити документи, що засвідчують вашу особу.

 • Якщо ви виграєте Джекпот, приз другої або третьої категорії, юридичний відділ Loto Giganty зв'яжеться з вами, щоб оформити переказ величезного виграшу найкращим способом. Ми також надамо підтримку фінансових консультантів і зможемо відкрити для вас банківський рахунок в офшорній зоні.

 Політика по Боротьбі з Відмиванням Грошей:  Щоб захистити вас та ваші кошти, Loto Giganty проводить прийом платежів і виплати виграшів відповідно до законів по боротьбі з відмиванням грошей в інтернеті. Згідно нашої політики по боротьбі з відмиванням грошей, Loto Giganty зберігає за собою право запросити копії документів, що засвідчують вашу особу:

1. Копія Паспорту: кольорова сканована копія вашого національного паспорта, закордонного паспорта і копія водійських прав.

2. Копія вашої прописки: Ми можемо запросити кольорову копію сторінки паспорта з підтвердженням вашої прописки або ж копію вашої тимчасової прописки за місцем проживання строком не більше 3 місяців.

Як тільки ви відправите усі документи, наш фінансовий відділ зробить перевірку документів на справжність і достовірність. Будь ласка, відправляйте необхідні документи на info@lotogigant.com. .

 

П: Як швидко я отримаю свої лотерейні виграші?

В: Як тільки офіційні результати лотереї опубліковані на сайті, всі ваші виграші будуть зараховані на ваш ігровий рахунок. Вам необхідно відправити запит на виведення лотерейних виграшів на info@lotogigant.com. Після того, як ваш запит буде оброблений, ми здійснимо переказ виграшів на банківський рахунок вашого вибору протягом 5 робочих днів. Виплата виграшів першої, другої і третьої призової категорії може зайняти до 1 місяця, включаючи процес перевірки документів, що засвідчують вашу особу.

П: Як я дізнаюся про виграш у лотерею?

В: Завдяки нашій системі повідомлень, ви дізнаєтеся про свій лотерейний виграш одразу ж після оголошення результатів на офіційному сайті лотерейного організатора:

1. Як тільки організатор лотереї оголошує результати, ми публікуємо їх на нашому сайті і відправляємо вам лист на ел. адресу з результатами і вашими виграшами.  

2. Всі виграші автоматично будуть зараховані на ваш ігровий рахунок.

3. Якщо ви виграєте більше € 500, ми особисто зателефонуємо вам, щоб повідомити радісну новину.

4. Якщо ви пропустите дзвінок від нас або забудете перевірити свій ел. ящик, ви завжди зможете перевірити результати розіграшів на нашому сайті в розділі Результати Лотерей.

 

П: Які податки мені потрібно платити, щоб отримати свої виграші?

В: Все виграші на вашому ігровому акаунті відображаються до сплати податків. Виграші лотерей EuroMillions, EuroJackpot, UK Lottery, Lotto 6aus49, Irish Lottery, Canada Lotto 649 і Mega Sena не оподатковуються. Виграші лотерей США PowerBall і MegaMillions обкладаються 30% податком. Виграші лотереї Італії SuperEnaLotto від 500 євро обкладаються 6% податком. Виграші лотерей Іспанії понад 2500 євро обкладаються 20% податком. Ми переводимо всі виграші після сплати податків. Що стосується декларації виграшу в податковій інспекції вашої країни - це ваше бажання. Ми переводимо виграш на ваш банківський рахунок і ви можете прийняти рішення сплачувати податок на отримання виграшу чи ні.

 

П: Чи берете ви комісію за свої послуги?

В: Ми беремо 5% комісії за свої послуги з усіх виграшів від € 1000 і вище. Витрати міжнародного банківського переказу £ 25 лягають на плечі гравців і віднімаються з суми лотерейного виграшу. Ми не беремо 5% комісії за послуги з виграшів наших VIP гравців.

 

П: Чи можете ви гарантувати виплату виграшу?

В: Ми є міжнародним онлайн постачальником лотерейних квитків більше 8 років. За час нашої роботи ми виплатили всі виграші нашим гравцям до останньої копійки і зберегли бездоганну репутацію. Запорукою нашого успіху є надання якісних і надійних послуг, задоволення нових і старих гравців. Ми отримуємо 5% комісію від виграшів понад € 1000, тому ми дуже зацікавлені у вашій перемозі!  

 

П: Як обчислюються виграші синдикату?

В: Коли ви граєте з синдикатом, ви оплачуєте певну кількість часток участі. Виграші по всіх квитках синдикату підсумовуються і розподіляються між учасниками синдикату відповідно до їхньої частки участі в синдикаті. Наприклад, синдикат PowerBall складається з 50 квитків (500 часток). Ви можете оплатити мінімум 2 частки для участі в синдикаті. Якщо синдикат виграє $ 50 000, сума ділиться на 500. Тобто кожна частка синдикату виграє по $100. Тримач 2 часток синдикату отримує $ 200.

 

Оплата на LotoGiganty

П: Як поповнити рахунок та оплатити лотерейні квитки на Loto Giganty?

В: Loto Giganty представляє безліч безпечних і зручних способів оплати лотерейних квитків:

 • Готівкою через термінали ПриватБанку.

  Ми приймаємо оплату готівкою на карту (Поповнення картки за Номером) через термінали ПриватБанку. Оплата здійснюється в Гривні, на карту НОМЕР   5168 7422 1174 3079   (ім'я отримувача: Забугіна Ульяна Сергіївна).  При здійсненні оплати, Вам необхідно вказати Ваш Персональний Номер ( GL 22 [usernumber] ) у розділі "Відправник-Вказати" та  відправити Підтвердження про оплату (квитанцію видану терміналом після зарахування суми) на oplata@lotogiganty.com.ua і ми додамо кошти у валюті вашого ігрового акаунта згідно курсу обміну на http://www.xe.com вручну. Всі кошти за готівковими перекладами додаються на ігрові рахунки нашим фін відділом з Понеділка по П'ятницю з 8 до 17:00 за Гринвічем.

 • Кредитні та іменні дебетові картки:

  Ми приймаємо до оплати наступні види кредитних та дебетових карток: Visa и MasterCard.

Більш детальну інформацію за видами оплати ви можете знайти тут.

 

П: Як будуть відображатися платежі Loto Giganty в історії банківських транзакцій?

В: Всі платежі, зроблені на сайті LotoGiganty.com.ua, будуть відображатися в історії транзакцій вашого банку як 'Giant Tickets 442087207448', 'GiantLottos442087207448' або 'ALW * giantlottos 442087207448, Nicosia, Cyprus'.

П: Чому оплата по кредитній картці не проходить на вашому сайті?

В: Наші платіжні шлюзи можуть відхилити оплату по вашій кредитній картці з наступних причин:

 • На вашій картці недостатньо коштів або ви перевищили денний ліміт оплати за вашою карткою в інтернеті

 • Термін дії вашої картки закінчився

 • Дані вашої картки введені невірно

 • Номер безпеки CVV введений невірно

Помилка при спробі оплати також може виникнути, якщо наші платіжні шлюзи розглядають операції по вашій картці ризикованими. Операції можуть бути розглянуті як ризиковані, якщо ваш банк не має необхідної сертифікації для роботи з європейськими платіжними шлюзами або ж платіжний шлюз запідозрив шахрайські дії при оплаті по вашій картці.

П: Що таке номер CVV і навіщо його вводити для оплати по картці на LotoGiganty.com.ua?

В: Номер безпеки CVV - 3 цифри на зворотному боці вашої картки. Введення номеру безпеки необхідне при оплаті онлайн, щоб запобігти шахрайське використання даних вашої картки третіми особами.

Номер безпеки CVV знаходиться на зворотному боці вашої картки поруч зі смугою, де знаходиться ваш підпис.

П: Чи можна вивести свої ігрові кошти?

В:  На жаль, ні. Як тільки ви поповнили свій ігровий рахунок, ви можете використовувати ігрові кошти для оплати лотерейних квитків, але не можете вивести їх назад на картку. Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, уважно перевіряйте суму поповнення ігрового рахунку на сторінці оплати.

П: Які способи оплати приймаються на Лото Гіганти?

В:  Ми приймаємо численні безпечні способи поповнення свого Ігрового Рахунки. Перейдіть по посиланню на нашу Банківську сторінку для більш детального ознайомлення.

Варіанти Гри

П: Скільки різних варіантів гри в лотерею на Loto Giganty?

В:  Якщо ви вирішили грати в лотереї світу з Loto Giganty, ви не тільки будете приємно здивовані величезним вибором лотерей, а й розпещені величезним вибором варіантів гри. Дивіться нижче всі варіанти гри доступні на Loto Giganty і оберіть найбільш вподобаний для вас:   

 • Один Тираж - Це найбільш поширений варіант гри. Ви обираєте індивідуальні лотерейні квитки зі своїми номерами або випадковими номерами на майбутній тираж.  

 • Квитки Оптом - З функцією "Квитки Оптом" ви можете грати улюбленими номерами в 5, 10, 20 тиражах або всіх тиражах улюбленої лотереї протягом 3, 6 або 12 місяців одним кліком зі знижкою до 20%. Економте свій час та гроші з варіантом гри "Квитки Оптом".

 • Підписка - Ви можете грати у кожному тиражі улюбленої лотереї, не заходячи на сайт! Одним кліком ви можете підписатися на гру своїми номерами в кожному тиражі улюбленої лотереї з 10% знижкою до тих пір, поки не зірвете Джекпот. Засоби для оплати лотерейної підписки будуть списуватися з вказаної вами карти автоматично 1го числа кожного місяця. Ви маєте можливість додати або видалити лотерейні підписки в своєму акаунті.

 • Синдикат - Бажаєте грати в лотерею з великою кількістю лотерейних квитків за менші гроші? Тоді вам варто спробувати зіграти в лотерею онлайн з синдикатом із декількох лотерейних квитків. На Loto Giganty ви можете грати в лотерею EuroMillions із синдикатом у 30 лотерейних квитків, лотерею PowerBall із синдикатом у 40 лотерейних квитків і лотерею MegaMillions із синдикатом у 50 лотерейних квитків за цінами, доступним кожному. Loto Giganty дає можливість грати в лотерею з синдикатами із величезної кількості лотерейних квитків і максимальними шансами на перемогу: синдикат з 400 квитків лотерей Європи DoubleEuro і 500 квитків лотерей США MegaPower. З лотерейними синдикатами ви збільшуєте шанси на виграш джекпоту в рази! Більше лотерейних квитків - більше виграшів!

 • Ігровий Пакет - Грати в лотереї онлайн дуже просто, але обрати відповідні лотереї та відповідні тиражі може бути складно. Для тих, хто не може знайти час, щоб відстежувати зростання Джекпотів по кожній лотереї, ігрові пакети можуть стати ідеальним рішенням. Ви маєте можливість обрати пакет із декількох улюблених лотерей з квитками для участі у кожному тиражі протягом 2, 3 або 4 тижнів. Поспішайте грати у всіх тиражах улюблених лотерей одним кліком зі знижкою до 20%.

 • Безкоштовна Гра (Запроси Друга та Грай Безкоштовно) – Грайте безкоштовно і вигравайте по-максимуму завдяки вашим друзям. Запроси друга на Loto Giganty і отримай € 10 за кожного друга для гри в лотерею, плюс 1% від виграшу лотерейного Джекпоту вашого друга. Дізнайтеся більше тут, і починайте грати в лотерею безкоштовно вже сьогодні! 

 

Шахрайство

П: Я придбав квиток, але не отримав ніякого листа щодо підтвердження.

В: По-перше, щиро вдячні за те, що граєте з Лото Гіганти! По-друге, ми надіслали ваше підтвердження по електронній пошті на адресу, яку ви вказали при реєстрації, проте ваш провайдер електронної пошти, можливо, зазначив його як спам і відправив його помилково у кошик або спам папку. Це може бути пов'язано з автоматичним пошуком ключових слів, який помилково класифікує законні електронні листи як небажану пошту або спам.

Щоб уникнути цього, ми будемо відправляти вам загальну електронну пошту в майбутньому, яку ви будете отримувати після кожного придбання квитка. Хоча цей лист не буде містити подробиць ваших покупок, він дозволить вам завантажити підтвердження поточних замовлень в певний період часу або всю історію транзакцій Лото Гіганти. Більш того, ви отримаєте файл у форматі PDF, який буде легко відкрити і зберегти, що надасть вам всю необхідну інформацію в зручному, безпечному та доступному форматі.

 

П: Як відрізнити шахрайський лист про виграші від реального листи?

В: Різні форми шахрайства в інтернеті практикуються досить давно. Що стосується шахрайських листів щодо лотерейних виграшів - цей вид особливого шахрайства став популярним в останні 10 років.

LotoGiganty.com.ua та інші сайти компанії Neezy Technologies Limited не мають відношення до подібного роду шахрайства.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з 5 золотими правилами, як відрізнити шахрайські листи про виграші від листів онлайн-постачальників лотерейних квитків.

5 Ознак виявлення лотерейних шахраїв:

1. Найбільш очевидне і основне правило - ЩОБ ВИГРАТИ В ЛОТЕРЕЮ, ВИ ПОВИННІ купити лотерейні квитки І ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ. Якщо ви не грали в лотерею і отримуєте лист про виграш в лотерею, це точно шахрайський лист.

2. Перевіряйте електронну адресу, з якої відправлено лист про виграші в лотерею. Постачальники лотерейних квитків відправляють листи з корпоративних електронних адрес як info@lotogigant.com або accounts@lotogigant.com. Якщо лист про виграші приходить з електронної адреси gmail, hotmail та інших персональних адрес як uklottery @ gmail.com, giantlottos @ hotmail.com, winningnotifications@live.com, euromillions@btinternet.com, то це, скоріше всього, шахрайський лист.

3. Як правило, шахрайські листи про виграш в лотерею запитують ваші особисті дані для отримання виграшу (повне ім'я, номер паспорта, банківські дані і так далі). Ні в якому разі не відправляйте свої особисті дані. Задача шахраїв зібрати особисті дані для проведення шахрайських банківських операцій.

4. Шахраї дуже часто в своїх листах просять зберігати в секреті інформацію про ваші виграші, щоб ніхто не встиг вас попередити про шахрайство.

Справжні компанії з продажу лотерейних квитків зацікавлені в тому, щоб ви розповіли про свої виграші публічно. Більш того, деякі лотерейні організатори вимагають вас публічно заявляти про свій виграш, щоб отримати його.

5. Ніколи не відповідайте на листи про виграші, які просять вас сплатити податок, щоб отримати свій лотерейний виграш. Організатори світових лотерей не просять сплачувати податок. Вони виплачують виграші за вирахуванням податків, якщо податки застосовуються. Лото Європи і Британська національна лотерея UK Lottery податками не обкладаються. Якщо ви купуєте лотерейні квитки через онлайн постачальника як LotoGiganty.com, вам теж не потрібно щось оплачувати для отримання своїх виграшів.

 

П: Що таке "Фішинг "?

В: "Фішинг" - це процес витягування особистої інформації шляхом відправки шахрайських листів. Шахрайські листи по витягуванню особистих даних будуть включати посилання, які схожі на посилання відомих компаній з невеликими змінами. Дані посилання переводять одержувачів на шахрайські копії авторитетних сайтів, які просять ввести особисті дані та фінансові дані (дані кредитної картки і так далі).

Деякі фішинг-листи включають віруси, які крадуть інформацію з вашого комп'ютера./span>

Щоб уникнути ситуацій потрапляння вашої особистої інформації до рук шахраїв, будь ласка, робіть наступне:

• Оновлюйте вашу антивірусну програму щомісяця.

• Уважно перевіряйте URL сайтів, на які ви переходите. URL шахрайських сайтів трохи відрізняються від сайтів справжніх компаній.

• Переконайтеся, що URL сайту починається з 'https' - це означає безпечну оплату картками на сайті.

• Не переходьте за посиланнями в електронних листах. Вводьте електронну адресу в ваш рядок браузера або переходьте на сайт компанії через пошукову систему google.

• Не натискайте на спливаючі вікна на сторінці оплати для підтвердження платежу.

• Ніколи не вводьте пароль вашої кредитної картки онлайн.

• Зберігайте всі підтвердження про оплату онлайн. Якщо з вашої картки було знято кошти без вашого відома, зв'яжіться з вашим банком і заблокуйте картку. Усі транзакції, які ви робите на сайті LotoGiganty.com позначаться у вашій історії банку як "Neezy Technologies Limited"..

Якщо ви все ще не впевнені у достовірності отриманого листа про виграші, будь ласка, надішліть нам лист на info@lotogigant.com або зв'яжіться з нами по телефону +44 (0) 20 8720 7448 (служба підтримки доступна англійською мовою з Понеділка по П'ятницю з 9:00 до 17:00 за часом Лондона)

 

Загальні питання

П: Чи потрібно мені проживати в країні проведення лотереї, щоб прийняти в ній участь?

В: Технічно, щоб купити квиток і отримати свій виграш, вам потрібно проживати в країні проведення лотереї. САМЕ ТОМУ, МИ НАДАЄМО НАШІ ОНЛАЙН ПОСЛУГИ. Ви обираєте свої щасливі лотерейні номери на LotoGiganty.com.ua і наші представники купують квиток з вашими ставками в країні проведення лотереї.

Всі квитки зберігаються в сейфі до оголошення результатів розіграшу лотереї. Після оголошення результатів розіграшу, наші представники надають усі квитки на перевірку лотерейним терміналам. Лотерейний термінал в разі виграшів, переказує усі виграші на наш рахунок і ми розподіляємо їх по системі серед гравців.

Ми виступаємо в якості агента з купівлі квитків світових лотерей від вашого імені, роблячи можливим вашу участь у лотереях з найкрупнішими Джекпотами в світі.

 

П: Вікові обмеження гравців на Loto Giganty?

В: Щоб взяти участь у розіграшах світових лотерей на LotoGiganty.com.ua, вам має бути 18 років і більше.

 

П: Які послуги надає сайт Loto Giganty?

В: Ми надаємо послуги з купівлі та зберігання квитків світових лотерей зі ставками користувачів нашого сайту, а також розподілу виграшів по придбаних лотерейних квитках серед гравців з виграшними комбінаціями лотерейних номерів.

Наш сервер дозволяє незалежно від національності та місця проживання брати участь в найбільших лотереях світу, не виходячи зі свого дому. Щоб взяти участь в розіграшах Джекпотів світових лотерей, вам лише потрібен доступ в інтернет і кредитна картка.

УВАГА: Зауважте, ми не продаємо або перепродаємо квитки світових лотерей. Ми надаємо безпечний і надійний сервіс участі в лотереях світу, купуючи лотерейні квитки зі ставками гравців і розподіляючи виграші (в разі, якщо лотерейні номери гравця виграють).
П: Чи безпечні транзакції на вашому сайті?

В: Як інтернет компанія, зареєстрована в Євросоюзі, ми є членом PCI і наш онлайн бізнес повинен відповідати суворим стандартам захисту даних. Усі транзакції на сайті на 100% захищені Thawte SSL 128-бітним кодом. Транзакції за кредитними та дебетовими картками здійснюються через провідні світові компанії обробки платежів.

Ми повністю працюємо відповідно до стандартів PCI; (Індустрії Оплати Картками). Ми робимо щоквартальний аудит безпеки системи прийому платежів за кредитними картками на нашому сайті згідно регулюванням PCI (Індустрії Оплати Картками). Таким чином усі платежі на нашому сайті здійснюються в захищеному режимі.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою Безпеки.

 

 

П: Чи безпечно зберігати мої особисті дані на вашому сайті?

В: Абсолютно! Ми дотримуємося політики конфіденційності та уся особиста інформація наших гравців захищена. Усі персональні дані гравців абсолютно конфіденційні і не можуть бути передані третім особам без згоди на те гравців. У разі великих виграшів на LotoGiganty.com.ua гравці зберігають право зберегти повну конфіденційність. Якщо ж ви купуєте квиток в країні проведення лотереї в кіоску організатора лотереї і виграєте Джекпот, вам необхідно особисто з'явитися в офісі організатора лотереї і заявити про свій виграш перед громадськістю, щоб отримати свій грошовий приз.

 

П: Яка ваша політика щодо анулювання та відшкодування?

В: Усі ваші замовлення на покупку лотерейних квитків обробляються миттєво і відправляються в офіси закупівель. Усі квитки купуються партіями і ми не можемо повернути один або декілька квитків зі всієї партії. Таким чином, ми не здійснюємо повернення замовлених і оплачених квитків. Будь ласка, перевіряйте ретельно свої лотерейні номери перед тим, як здійснюєте оплату замовлення.

 

П: Чи дотримуєтесь ви політики по боротьбі з відмиванням грошей?

В: Щоб захистити вас і ваші кошти, Loto Giganty здійснює прийом платежів і виплати виграшів відповідно до законів по боротьбі з відмиванням грошей в інтернеті. Згідно нашої політики по боротьбі з відмиванням грошей, Loto Giganty зберігає за собою право надіслати запит копії документів, що засвідчують вашу особу:

1. Копія Паспорта: кольорова сканована копія вашого національного паспорта, закордонного паспорта та копія водійських прав.

2. Копія вашої прописки: ми можемо запросити кольорову копію сторінки паспорта з підтвердженням вашої прописки або ж копію вашої тимчасової прописки за місцем проживання, строком не більше 3 місяців.

Як тільки ви відправите усі документи, наш фінансовий відділ здійснить перевірку документів на справжність і достовірність. Будь ласка, відправляйте необхідні документи на info@lotogigant.com .