Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Повернення Грошей за Синдикат

Гарантований
Виграш або Повернення Грошей!

 

грузится...

Синдикат MegaPower

Чому варто звернути увагу саме на Синдикат MegaPower?

 • Одна частка в синдикаті, складається з 4 тиражів (2x Powerball та 2x Mega Millions)
 • Можливість придбати частку від 500 квитків
 • Збільшення шансів на виграш до 5,000%
 • Потенційний призовий фонд у розмірі до $ 2,23 Мільярдів
 • Гарантія повернення грошей, якщо Ваш синдикат не виграє приз
грузится...

Синдикат Double Euro

Чому варто звернути увагу саме на Double Euro Синдикат?

 • Одна частка в синдикаті, складається з 3 тиражів (1x Eurojackpot та 2x Euromillions)
 • Можливість грати в лотереї EuroMillions та EuroJackpot
 • Можливість придбати частки від 400 квитків
 • Збільшення шансів на виграш до 4,000%
 • Ціни зі знижкою
 • Потенційний призовий фонд в розмірі до € 280 мільйонів
 • Гарантія повернення грошей, якщо Ваш синдикат не виграє приз

 

Так багато мільйонів і ще більше виграшів!

Що Ви отримаєте, коли об'єднаєте два найбільших в Європі розіграші лотереї та два найбільших лотерейних розіграші у США? Синдикат Double Euro та Синдикат Mega Power, ось що! Це Ваш шанс одночасно зіграти в EuroMillions та EuroJackpot, а USA Powerball і Mega Millions, в свою чергу, об'єднуються для найбільших розіграшів в історії лотерей!

З максимальними Джекпотами в розмірі €190 Мільйонів в EuroMillions і €90 Мільйонів в EuroJackpot, загальна сума призового фонду складе €250 Мільйонів, яку Ви зможете розділити щотижня. І навіть такі найбільші Джекпоти в історії лотерей, як Джекпот $656 Мільйонів у USA Mega Millions і $1,58 Мільярди у USA Powerball, поступаються ще більшому призовому фонду в розмірі більш ніж $ 2,2 Мільярди, який Ви могли б отримати, увійшовши до Синдикату Mega Power .

Група, яка грає разом, виграє разом

На відміну від регулярних розіграшів лотереї, синдикати - це не гра однієї людини - всі гравці беруть участь в розіграші групою. Тому замість того, щоб купувати окремі квитки і грати з ними, Ви зможете розділити квитки в групі синдикату Double Euro & Mega Power, тим самим збільшуючи свої шанси на виграш при спільному виграші!

Щотижня Вашій групі Синдикату Double Euro буде надано 400 квитків для участі в розіграшах EuroMillions у вівторок та п'ятницю, а також в п'ятничному розіграші EuroJackpot. А у групи гравців Синдикату Mega Power буде 500 квитків та розіграші Mega Millions пройдуть у вівторок і п'ятницю, а в середу і суботу чекайте розіграш USA Powerball. Все, що Вам необхідно зробити - це вирішити, скільки часток в квитку придбати і, в разі виграшу Вашого синдикату в одному або декількох розіграшах на цьому тижні, грошовий приз буде виплачений Вам відповідно до кількості придбаних Вами часток.

Ми радимо Вам приймати участь в більш ніж одному розіграші на тиждень і тоді Ви отримуєте більше шансів виграти великий приз. Таким чином, чим більше часток Ви купуєте і збільшуєте кількість груп для гри, тим більша ймовірність того, що на Вашому банківському рахунку зовсім скоро з'явиться кругленька сума!

Умови:

1. Відповідальність за повернення грошових коштів, в разі нульових виграшів в Ваших синдикатах, повністю покладається на гравця. Протягом 48 годин після останнього розіграшу Вам необхідно надіслати запит на відшкодування витрат по квитках.

2. Запит на повернення повинен бути відправлений електронною поштою на адресу info@lotogigant.com. Ми не зможемо прийняти запит на відшкодування коштів по закінченню цього терміну.

3. Всі повернення здійснюються на Ваш акаунт Живих Коштів.

4. Всі зняті виграші відповідають Загальним Умовам