Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Я придбав квиток, але не отримав ніякого листа щодо підтвердження.

В: По-перше, щиро вдячні за те, що граєте з Лото Гіганти! По-друге, ми надіслали ваше підтвердження по електронній пошті на адресу, яку ви вказали при реєстрації, проте ваш провайдер електронної пошти, можливо, зазначив його як спам і відправив його помилково у кошик або спам папку. Це може бути пов'язано з автоматичним пошуком ключових слів, який помилково класифікує законні електронні листи як небажану пошту або спам.

Щоб уникнути цього, ми будемо відправляти вам загальну електронну пошту в майбутньому, яку ви будете отримувати після кожного придбання квитка. Хоча цей лист не буде містити подробиць ваших покупок, він дозволить вам завантажити підтвердження поточних замовлень в певний період часу або всю історію транзакцій Лото Гіганти. Більш того, ви отримаєте файл у форматі PDF, який буде легко відкрити і зберегти, що надасть вам всю необхідну інформацію в зручному, безпечному та доступному форматі.

 

П: Як відрізнити шахрайський лист про виграші від реального листи?

В: Різні форми шахрайства в інтернеті практикуються досить давно. Що стосується шахрайських листів щодо лотерейних виграшів - цей вид особливого шахрайства став популярним в останні 10 років.

LotoGiganty.com.ua та інші сайти компанії Mikar Online не мають відношення до подібного роду шахрайства.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з 5 золотими правилами, як відрізнити шахрайські листи про виграші від листів онлайн-постачальників лотерейних квитків.

5 Ознак виявлення лотерейних шахраїв:

1. Найбільш очевидне і основне правило - ЩОБ ВИГРАТИ В ЛОТЕРЕЮ, ВИ ПОВИННІ купити лотерейні квитки І ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЛОТЕРЕЇ. Якщо ви не грали в лотерею і отримуєте лист про виграш в лотерею, це точно шахрайський лист.

2. Перевіряйте електронну адресу, з якої відправлено лист про виграші в лотерею. Постачальники лотерейних квитків відправляють листи з корпоративних електронних адрес як info@lotogigant.com або accounts@lotogigant.com. Якщо лист про виграші приходить з електронної адреси gmail, hotmail та інших персональних адрес як uklottery @ gmail.com, giantlottos @ hotmail.com, winningnotifications@live.com, euromillions@btinternet.com, то це, скоріше всього, шахрайський лист.

3. Як правило, шахрайські листи про виграш в лотерею запитують ваші особисті дані для отримання виграшу (повне ім'я, номер паспорта, банківські дані і так далі). Ні в якому разі не відправляйте свої особисті дані. Задача шахраїв зібрати особисті дані для проведення шахрайських банківських операцій.

4. Шахраї дуже часто в своїх листах просять зберігати в секреті інформацію про ваші виграші, щоб ніхто не встиг вас попередити про шахрайство.

Справжні компанії з продажу лотерейних квитків зацікавлені в тому, щоб ви розповіли про свої виграші публічно. Більш того, деякі лотерейні організатори вимагають вас публічно заявляти про свій виграш, щоб отримати його.

5. Ніколи не відповідайте на листи про виграші, які просять вас сплатити податок, щоб отримати свій лотерейний виграш. Організатори світових лотерей не просять сплачувати податок. Вони виплачують виграші за вирахуванням податків, якщо податки застосовуються. Лото Європи і Британська національна лотерея UK Lottery податками не обкладаються. Якщо ви купуєте лотерейні квитки через онлайн постачальника як LotoGiganty.com, вам теж не потрібно щось оплачувати для отримання своїх виграшів.

 

П: Що таке "Фішинг "?

В: "Фішинг" - це процес витягування особистої інформації шляхом відправки шахрайських листів. Шахрайські листи по витягуванню особистих даних будуть включати посилання, які схожі на посилання відомих компаній з невеликими змінами. Дані посилання переводять одержувачів на шахрайські копії авторитетних сайтів, які просять ввести особисті дані та фінансові дані (дані кредитної картки і так далі).

Деякі фішинг-листи включають віруси, які крадуть інформацію з вашого комп'ютера./span>

Щоб уникнути ситуацій потрапляння вашої особистої інформації до рук шахраїв, будь ласка, робіть наступне:

• Оновлюйте вашу антивірусну програму щомісяця.

• Уважно перевіряйте URL сайтів, на які ви переходите. URL шахрайських сайтів трохи відрізняються від сайтів справжніх компаній.

• Переконайтеся, що URL сайту починається з 'https' - це означає безпечну оплату картками на сайті.

• Не переходьте за посиланнями в електронних листах. Вводьте електронну адресу в ваш рядок браузера або переходьте на сайт компанії через пошукову систему google.

• Не натискайте на спливаючі вікна на сторінці оплати для підтвердження платежу.

• Ніколи не вводьте пароль вашої кредитної картки онлайн.

• Зберігайте всі підтвердження про оплату онлайн. Якщо з вашої картки було знято кошти без вашого відома, зв'яжіться з вашим банком і заблокуйте картку. Усі транзакції, які ви робите на сайті LotoGiganty.com позначаться у вашій історії банку як "Mikar Online Ltd"..

Якщо ви все ще не впевнені у достовірності отриманого листа про виграші, будь ласка, надішліть нам лист на info@lotogigant.com або зв'яжіться з нами по телефону +44 (0) 20 8720 7448 (служба підтримки доступна англійською мовою з Понеділка по П'ятницю з 9:00 до 17:00 за часом Лондона)