Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки Special Summer Raffle

€140 млн

Наступна Дата Тиражу:

£ 67.00 за частку

Час до Розіграшу:

Results Pending

Чому Грати в Лотерею Special Summer Raffle Онлайн?

У нас є 0 чудових причин:


Купіть Відскановані Квитки Special Summer Raffle і виграйте по-крупному сьогодні!

Виберіть Відскановані КвиткиSpecial Summer Raffle


1. Оберіть квитки з бажаними 5-значними номерами доступні на сайті.

2. Оберіть кількість десятин від 1 до 10 для кожного квитка , які ви бажаєте купити.

 

Змінюють життя лотерейні виграші

Як правило, Літо асоціюється з пляжем, морем, сонцем. Але в Іспанії Літо асоціюється з величезним річним розіграшем €140 мільйонів і шансами на виграш призу 1 з 3. Якщо ви бажаєте зробити ваше літо найкращим у вашому житті, то поспішайте купити лотерейні квитки на Sorteo Extraordinario de Vacaciones вже сьогодні! Розіграш проходить в першу суботу Липня щороку. Скановані Квитки Sorteo Extraordinario de Vacaciones обмежені у продажу!

Незвичайний лотерейний розіграш

Можливо, ви брали участь в розіграшах на роботі, де виграють кілька людей з купонами під тим або іншим номером. Щорічний річний іспанський розіграш Sorteo Extraordinario de Vacaciones працює в схожому форматі, але в більшому масштабі. Замість кількох десятків людей в розіграші беруть участь кілька сотень тисяч чоловік з номерами квитків від 00000 до 99999. Кожен третій проданий квиток виграє в розіграші €140 мільйонів!

Можливість збільшити шанси на виграш

Кожен квиток Sorteo Extraordinario de Vacaciones з 5-значним номером поділений на 10 частин, так званих десятин. Тобто 1 людина може купити десятини з різних квитків з різними комбінаціями номерів і тим самим збільшити шанси на виграш призу. У разі виграшу однієї комбінації номерів, приз ділиться між 10 власниками десятин квитка. Якщо одна людина купує весь квиток, то весь приз за квитком дістається йому!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію розіграшу Sorteo Extraordinario de Vacaciones? Не хвилюйтеся! Ми відправимо результати розіграшу на вашу ел. адресу. Щоб отримувати усі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!