Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки SuperEnaLotto Онлайн

€43 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-25

£ 2 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Tuesday | Thursday | Saturday

Чому Грати в Лотерею SuperEnaLotto Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот €1,7 мільйона

2

Величезний рекордний Джекпот €177,8 мільйонів

3

Можливість грати кожні середу, четвер і суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 20

5

Необмежена кількість акумуляцій


Грайте в лотерею SuperEnaLotto онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею SuperEnaLotto :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках SuperEnaLotto автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 6 номерів від 1 до 90 в ігровому полі для кожного лотерейного квитка SuperEnaLotto.


Змінюють життя лотерейні виграші

Вгадайте, яка лотерея світу настільки популярна, що проводить по 3 розіграші на тиждень з шансами виграти приз 1 з 20? Якщо ви поставите на SuperEnaLotto, то ви виграєте! Якщо ви придбаєте лотерейний квиток SuperEnaLotto, то у вас буде шанс виграти по-крупному від €1,7 мільйона до €177,8 мільйонів. 1 лотерейний квиток, 6 щасливих лотерейних номерів і ви на шляху до розкішного життя!

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час

Завдяки LotoGiganty вам не потрібно їхати до Італії, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки SuperEnaLotto онлайн. Просто оберіть 6 номерів від 1 до 90 в ігровому полі на сайті, а ми купимо щасливий лотерейний квиток з вашими ставками. Якщо ви вгадаєте всі 6 номерів, ви станете власником Джекпоту від € 1,7 мільйона до € 177,8 мільйонів. Розіграші SuperEnaLotto проходять 3 рази на тиждень по Вівторках, Четвергах і Суботах, що дає вам можливість виграти величезний неоподатковуваний Джекпот 3 рази на тиждень.

Безліч варіантів участі

Ви можете грати в лотерею SuperEnaLotto своїми власними лотерейними номерами або ж використовувати функцію швидкого набору і грати випадковими числами. Ви можете грати своїми улюбленими номерами в одному тиражі SuperEnaLotto або декількох тиражах поспіль зі знижкою! Ви можете стати лотерейним передплатником і грати своїми улюбленими номерами до тих пір, поки не виграєте Джекпот. Чим швидше вам пощастить виграти в лотерею, тим краще!

Чудові новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу SuperEnaLotto? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити усі результати розіграшів SuperEnaLotto онлайн на LotoGiganty. Також усі результати розіграшів будуть відправлені на вашу ел. адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com до білого списку в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по-крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!