Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Грати EuroMillions Syndicate Онлайн

€138 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-25

£ 0.35 за частку

Час до Розіграшу:

EuroMillions

Tuesday | Friday

Чому варто грати в лотерею з синдикатом EuroMillions Syndicate?

Чудові Причины!


Приєднуйтеся до лотерейних синдикатів і отримаєте свою частку багатомільйонного Джекпоту сьогодні

Виберіть кількість часток Синдикату EuroMillions Syndicate

Мільйонні Джекпоти, Мільйонні Виграші

Бажаєте грати в лотерею Європи EuroMillions c вищими шансами на перемогу? Лотерейний Синдикат EuroMillions дає вам таку можливість! LotoGiganty закуповує 30 квитків (300 часток) для Синдикату EuroMillions на кожен тираж EuroMillions по Вівторках і Щоп'ятниці з джекпотом  від €17 Мільйонів до €190 Мільйонів щотижня. Кожен учасник синдикату може купити мінімум 2 частки. Якщо ваш Синдикат EuroMillions виграє Джекпот в €100 Мільйонів, ваш виграш складе 1/150 від загальної суми виграшу синдикату €666 000!

Вигравай більше спільними зусиллями

Специфіка Синдикату полягає в тому, що ви граєте не з однією комбінацією номерів і одним шансом виграти, а з величезною кількістю комбінацій номерів інших лотерейних учасників. Синдикат EuroMillions дає максимальні шанси на виграш джекпоту, оскільки загальна кількість лотерейних комбінацій дорівнює 30: в 30 разів більше шансів виграти Джекпот! Максимальна кількість учасників синдикату 150 чоловік, тобто ваша мінімальна частка виграшу складе 1/150 від загальної суми виграшів по 30 квитків синдикату.

Поділіть витрати, поділіть виграші

Скільки коштує участь в Синдикаті EuroMillions? 30 лотерейних комбінацій, щоб виграти Джекпот має бути коштують не дешево? А ось і ні! Учасники синдикату ділять вартість квитків. Якщо 1 квиток EuroMillions коштує € 3,4, то одна частка участі коштує € 0.34! Ви можете грати в лотерею з Синдикатом EuroMillions мінімум з 2 частками, тобто ціна участі обійдеться вам в €0,68. Синдикат EuroMillions - це в 30 разів більше шансів виграти Джекпот за нижчою ціною. У разі виграшу синдикату, виграші по всім 30 квиткам діляться між учасниками синдикату.