Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Грати Mega Millions Syndicate Онлайн

$303 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-25

£ 0.39 за частку

Час до Розіграшу:

Mega Millions

Tuesday | Friday

Чому варто грати в лотерею з синдикатом Mega Millions Syndicate?

Чудові Причины!


Приєднуйтеся до лотерейних синдикатів і отримаєте свою частку багатомільйонного Джекпоту сьогодні

Виберіть кількість часток Синдикату Mega Millions Syndicate

Мільйонні Джекпоти, Мільйонні Виграші

Бажаєте грати в лотерею США MegaMillions c вищими шансами на перемогу? Лотерейний Синдикат MegaMillions дає вам таку можливість! LotoGiganty закуповує 40 квитків (400 часток) для Синдикату MegaMillions на кожен тираж MegaMillions по Вівторках і Щоп'ятниці з джекпот від $15 мільйонів до $656 мільйонів щотижня. Кожен учасник синдикату може купити мінімум 2 частки. Якщо ваш Синдикат MegaMillions виграє Джекпот в $200 мільйонів, ваш виграш складе 1/200 від загальної суми виграшу синдикату $1 000 000!

Вигравайте більше спільними зусиллями  

Специфіка синдикату полягає в тому, що ви граєте в тиражі не з однією комбінацією номерів і одним шансом виграти, а з величезною кількістю комбінацій номерів інших лотерейних учасників. Синдикат MegaMillions дає максимальні шанси на виграш джекпоту, оскільки загальна кількість лотерейних комбінацій дорівнює 40: в 40 разів більше шансів виграти Джекпот! Максимальна кількість учасників синдикату- 200 чоловік, тобто ваша мінімальна частка виграшу складе 1/200 від загальної суми виграшів по 40 квитків синдикату.

Поділіть витрати, поділіть виграші

Скільки коштує участь в Синдикаті MegaMillions? 40 лотерейних комбінацій, щоб виграти Джекпот має бути коштують не дешево? А ось і ні! Учасники синдикату ділять вартість квитків. Якщо 1 квиток MegaMillions коштує € 3,4, то одна частка участі коштує €0.34! Ви можете грати в лотерею з Синдикатом MegaMillions мінімум з 2 частками, тобто ціна участі обійдеться вам в €0,68. Синдикат MegaMillions - це в 40 разів більше шансів виграти Джекпот за нижчою ціною. У разі виграшу синдикату, виграші по всім 40 квитках діляться між учасниками синдикату.