Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

Купити квитки USA Powerball Онлайн

$178 млн

Наступна Дата Тиражу: 2018-09-22

£ 3.5 за частку

Час до Розіграшу:

00
d
00
h
00
m
00
s

Дати Тиражів: Wednesday | Saturday

Чому Грати в Лотерею USA Powerball Онлайн?

У нас є 5 чудових причин:

1

Мінімальний Джекпот $40 Мільйонів

2

Масивний рекордний Джекпот $1.58 млрд.

3

Можливість грати кожну Середу і Суботу

4

Шанси виграти приз 1 з 24

5

Джекпоти збільшуються на $ 10 мільйонів з будь-якої акумуляції до нескінченності


Грайте в лотерею USA Powerball онлайн і вигравайте багатомільйонні Джекпоти сьогодні!

Оберіть Варіант Гри в Лотерею USA Powerball :

1. Швидкий Набір: Вкажіть скільки квитків ви бажаєте придбати 3, 5, 10 або 15, і випадкові лотерейні номери з'являться на ваших квитках автоматично.

2. Свої Номери: Оберіть 5 номерів від 1 до 69 в основному ігровому полі і 1 номер PowerBall від 1 до 26 в додатковому полі для кожного лотерейного квитка.


Лотерейні виграші які змінюють життя

Коли лотерейний Джекпот ПОЧИНАЄ своє зростання на позначці в $40 мільйонів і може рости до незакінченості, не важко уявити, що життя щасливого лотерейного переможця зміниться назавжди. У 2016 році Джекпот USA PowerBall досяг $ 1,56 мільярда доларів США! Тільки уявіть як такий лотерейний виграш може змінити вашу долю.

Вигравайте з будь-якої точки планети в будь-який час

Завдяки Loto Giganty вам не потрібно знаходитися в США, щоб стати переможцем. Ви можете купити лотерейні квитки USA Powerball онлайн. Просто виберіть 5 номерів від 1 до 69 в основному полі і 1 номер від 1 до 26 в додатковому. Якщо ви вгадаєте всі 6 номерів, ви станете власником Джекпоту від $ 40 мільйонів і вище! Розіграші USA Powerball проходять 2 рази на тиждень по Середам та Суботам, що дає вам можливість виграти багатомільйонний Джекпот два рази в тиждень.

Безліч варіантів участі

Ви можете взяти участь в розіграші захмарного Джекпоту USA Powerball з лотерейним синдикатом з 50 квитків і декілька сотень учасників, або ви можете купити індивідуальний квиток USA Powerball зі своїми власними номерами або ж випадковими номерами, використовуючи функцію швидкого набору!

Хороші новини розлітаються швидко

Пропустили трансляцію тиражу USA Powerball? Не хвилюйтеся! Ви можете перевірити всі результати розіграшів онлайн на Loto Giganty. Так само всі результати розіграшів будуть відправлені на вашу ел. адресу. Щоб отримувати всі новини і результати лотерей від нас, будь ласка, додайте info@lotogigant.com в білий аркуш в налаштуваннях вашої ел. пошти. Якщо ви виграєте по- крупному, менеджер вашого облікового запису особисто зателефонує вам, щоб повідомити радісну новину! Що б ви не робили, ви не пропустите свої багатомільйонні виграші!