Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Скільки різних варіантів гри в лотерею на Loto Giganty?

В:  Якщо ви вирішили грати в лотереї світу з Loto Giganty, ви не тільки будете приємно здивовані величезним вибором лотерей, а й розпещені величезним вибором варіантів гри. Дивіться нижче всі варіанти гри доступні на Loto Giganty і оберіть найбільш вподобаний для вас:   

  • Один Тираж - Це найбільш поширений варіант гри. Ви обираєте індивідуальні лотерейні квитки зі своїми номерами або випадковими номерами на майбутній тираж.  

  • Квитки Оптом - З функцією "Квитки Оптом" ви можете грати улюбленими номерами в 5, 10, 20 тиражах або всіх тиражах улюбленої лотереї протягом 3, 6 або 12 місяців одним кліком зі знижкою до 20%. Економте свій час та гроші з варіантом гри "Квитки Оптом".

  • Підписка - Ви можете грати у кожному тиражі улюбленої лотереї, не заходячи на сайт! Одним кліком ви можете підписатися на гру своїми номерами в кожному тиражі улюбленої лотереї з 10% знижкою до тих пір, поки не зірвете Джекпот. Засоби для оплати лотерейної підписки будуть списуватися з вказаної вами карти автоматично 1го числа кожного місяця. Ви маєте можливість додати або видалити лотерейні підписки в своєму акаунті.

  • Синдикат - Бажаєте грати в лотерею з великою кількістю лотерейних квитків за менші гроші? Тоді вам варто спробувати зіграти в лотерею онлайн з синдикатом із декількох лотерейних квитків. На Loto Giganty ви можете грати в лотерею EuroMillions із синдикатом у 30 лотерейних квитків, лотерею PowerBall із синдикатом у 40 лотерейних квитків і лотерею MegaMillions із синдикатом у 50 лотерейних квитків за цінами, доступним кожному. Loto Giganty дає можливість грати в лотерею з синдикатами із величезної кількості лотерейних квитків і максимальними шансами на перемогу: синдикат з 400 квитків лотерей Європи DoubleEuro і 500 квитків лотерей США MegaPower. З лотерейними синдикатами ви збільшуєте шанси на виграш джекпоту в рази! Більше лотерейних квитків - більше виграшів!

  • Ігровий Пакет - Грати в лотереї онлайн дуже просто, але обрати відповідні лотереї та відповідні тиражі може бути складно. Для тих, хто не може знайти час, щоб відстежувати зростання Джекпотів по кожній лотереї, ігрові пакети можуть стати ідеальним рішенням. Ви маєте можливість обрати пакет із декількох улюблених лотерей з квитками для участі у кожному тиражі протягом 2, 3 або 4 тижнів. Поспішайте грати у всіх тиражах улюблених лотерей одним кліком зі знижкою до 20%.

  • Безкоштовна Гра (Запроси Друга та Грай Безкоштовно) – Грайте безкоштовно і вигравайте по-максимуму завдяки вашим друзям. Запроси друга на Loto Giganty і отримай € 10 за кожного друга для гри в лотерею, плюс 1% від виграшу лотерейного Джекпоту вашого друга. Дізнайтеся більше тут, і починайте грати в лотерею безкоштовно вже сьогодні!