Будь ласка, встановіть JavaScript у своєму браузері для більш зручного використання цього сайту.

П: Чи потрібно мені проживати в країні проведення лотереї, щоб прийняти в ній участь?

В: Технічно, щоб купити квиток і отримати свій виграш, вам потрібно проживати в країні проведення лотереї. САМЕ ТОМУ, МИ НАДАЄМО НАШІ ОНЛАЙН ПОСЛУГИ. Ви обираєте свої щасливі лотерейні номери на LotoGiganty.com.ua і наші представники купують квиток з вашими ставками в країні проведення лотереї.

Всі квитки зберігаються в сейфі до оголошення результатів розіграшу лотереї. Після оголошення результатів розіграшу, наші представники надають усі квитки на перевірку лотерейним терміналам. Лотерейний термінал в разі виграшів, переказує усі виграші на наш рахунок і ми розподіляємо їх по системі серед гравців.

Ми виступаємо в якості агента з купівлі квитків світових лотерей від вашого імені, роблячи можливим вашу участь у лотереях з найкрупнішими Джекпотами в світі.

 

П: Вікові обмеження гравців на Loto Giganty?

В: Щоб взяти участь у розіграшах світових лотерей на LotoGiganty.com.ua, вам має бути 18 років і більше.

 

П: Які послуги надає сайт Loto Giganty?

В: Ми надаємо послуги з купівлі та зберігання квитків світових лотерей зі ставками користувачів нашого сайту, а також розподілу виграшів по придбаних лотерейних квитках серед гравців з виграшними комбінаціями лотерейних номерів.

Наш сервер дозволяє незалежно від національності та місця проживання брати участь в найбільших лотереях світу, не виходячи зі свого дому. Щоб взяти участь в розіграшах Джекпотів світових лотерей, вам лише потрібен доступ в інтернет і кредитна картка.

УВАГА: Зауважте, ми не продаємо або перепродаємо квитки світових лотерей. Ми надаємо безпечний і надійний сервіс участі в лотереях світу, купуючи лотерейні квитки зі ставками гравців і розподіляючи виграші (в разі, якщо лотерейні номери гравця виграють).
П: Чи безпечні транзакції на вашому сайті?

В: Як інтернет компанія, зареєстрована в Євросоюзі, ми є членом PCI і наш онлайн бізнес повинен відповідати суворим стандартам захисту даних. Усі транзакції на сайті на 100% захищені Thawte SSL 128-бітним кодом. Транзакції за кредитними та дебетовими картками здійснюються через провідні світові компанії обробки платежів.

Ми повністю працюємо відповідно до стандартів PCI; (Індустрії Оплати Картками). Ми робимо щоквартальний аудит безпеки системи прийому платежів за кредитними картками на нашому сайті згідно регулюванням PCI (Індустрії Оплати Картками). Таким чином усі платежі на нашому сайті здійснюються в захищеному режимі.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою Безпеки.

 

 

П: Чи безпечно зберігати мої особисті дані на вашому сайті?

В: Абсолютно! Ми дотримуємося політики конфіденційності та уся особиста інформація наших гравців захищена. Усі персональні дані гравців абсолютно конфіденційні і не можуть бути передані третім особам без згоди на те гравців. У разі великих виграшів на LotoGiganty.com.ua гравці зберігають право зберегти повну конфіденційність. Якщо ж ви купуєте квиток в країні проведення лотереї в кіоску організатора лотереї і виграєте Джекпот, вам необхідно особисто з'явитися в офісі організатора лотереї і заявити про свій виграш перед громадськістю, щоб отримати свій грошовий приз.

 

П: Яка ваша політика щодо анулювання та відшкодування?

В: Усі ваші замовлення на покупку лотерейних квитків обробляються миттєво і відправляються в офіси закупівель. Усі квитки купуються партіями і ми не можемо повернути один або декілька квитків зі всієї партії. Таким чином, ми не здійснюємо повернення замовлених і оплачених квитків. Будь ласка, перевіряйте ретельно свої лотерейні номери перед тим, як здійснюєте оплату замовлення.

 

П: Чи дотримуєтесь ви політики по боротьбі з відмиванням грошей?

В: Щоб захистити вас і ваші кошти, Loto Giganty здійснює прийом платежів і виплати виграшів відповідно до законів по боротьбі з відмиванням грошей в інтернеті. Згідно нашої політики по боротьбі з відмиванням грошей, Loto Giganty зберігає за собою право надіслати запит копії документів, що засвідчують вашу особу:

1. Копія Паспорта: кольорова сканована копія вашого національного паспорта, закордонного паспорта та копія водійських прав.

2. Копія вашої прописки: ми можемо запросити кольорову копію сторінки паспорта з підтвердженням вашої прописки або ж копію вашої тимчасової прописки за місцем проживання, строком не більше 3 місяців.

Як тільки ви відправите усі документи, наш фінансовий відділ здійснить перевірку документів на справжність і достовірність. Будь ласка, відправляйте необхідні документи на info@lotogigant.com .